Yükselen Burç Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yükselen Burç Hesaplama ve yükselen burç hesaplama tablosu

Dünyaya geldiğiniz ilk anda doğduğunuz yerin tam doğusunda yükselen takım yıldızlarına yükselen burç denilmektedir. Burçlar kuşağı ile Dünyamız arasındaki ilişkiler, dünyanın dakikalar içerisindeki hareketi nedeniyle yükselen burcun sürekli değişkenlik göstermesine sebep olmaktadır. Doğum sırasında dünyanın hem kendi ekseninde hemde güneşin etrafında dönmesi nedeniyle yükselen burç sonuçlarında değişimler olması oldukça olağan bir durumdur. Bütün bu uzaysal hareketler kısa süre içerisinde yükselen burcun derecesini değiştirmektedir. Bu yüzden Yükselen burç hesaplanırken doğduğunuz tarihten sonra doğum saatinizin tam olarak bilinmesi kesinlikle gerekmektedir.

Yükselen burcunuzu hesaplamadan önce; yükselen burcunuz dünyaya geldiğiniz andan itibaren etkili olmaya başlasa bile, 25 yaşından sonra karakteriniz ve kişiliğinize tam olarak etki ettiğini asla unutmayın.

Yükselen burç, doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur ve doğduğunuz sırada yükselen takım yıldıza verilen astrolojik teknik bir kelimedir. Yükselen burç, öz burcunuz kadar önemlidir. Görünüşü ve kendinizi nasıl gördüğünüzü temsil etmektedir. Yükselen burç ortalama 2 saatte bir değişiklik gösterir ve doğru tespit edilmesi için doğum saatinin mutlaka çok iyi bilinmesi gerekir.

Tıkla Yükselen Burcunu Öğren

loading...

3 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


 1. MEHTAP ÖNER

  Burçların hayatımızdaki önemi gerçekten çok fazla…
  bu yazıyı hazırlayanın ellerine emeğine sağlık…

  Reply
 2. sesliyegel

  burc tahmını zordur

  Reply
  • Connie

   “…If I succeed I will snorkel, hike, and live truly, in paradise. If you succeed you will get to wo;u#&.8221rTkcker, I really like your response! I’m a big fan of the living well is the best revenge approach. It’s funny because I want other people to have adventures and love to be inspired by others. I can’t imagine zapping their dreams.

   Reply (in reply to sesliyegel)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.