Yaşam Koçu: Şeyda Coşkun

Ünlülerin yaşam koçu olarak bilinen Şeyda Coşkun zayıflamak için nelerin yapılması gerektiğini Beyaz Show’da anlattı ve çok önemli tüyolar verdi.

Beyaz Show’a katılan ünlü yaşam koçu Şeyda Çoşkun beslenme ve diyet konusunda kamuoyuna oldukça dikkat çekici önerilerde bulundu. Şeyda Çoşkun “En önemlisi hiç ilaçsız. Hiçbir şeye bağlanmadan. Bu işin sadece bir ilacı var. Spor yapmak ve boğazımızdan kesmek. Nasıl şeyler yiyeceksiniz? Sadece yaşayan gıdalar. Hiçbir şekilde raf ömrü olmayan sağlıklı dalında yetişen ve hayvanın etinden sütünden ve gerçek manada sağlıklı olduğuna inandığınız her şeyi yiyeceksiniz.” diyerek açıklamalarda bulundu.

Kanal D ekranlarının sunuculuğunu ünlü Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, beğenilen talk-show programı “Beyaz Show“a bu cuma akşamı; yıldız futbolcu Samuel Eto’o, sevilen ses sanatçısı Bülent Serttaş, Kısmetse Olur yarışmasının dobra ve güzel sunucusu Seda Akgül, ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ve Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer konuk oldu.

Beyaz Show’u İzlemek İçin Tıklayın

Yaşam Koçu: Şeyda Coşkun
Yaşam Koçu: Şeyda Coşkun

ŞEYDA COŞKUN KİMDİR?
Şeyda Coşkun ünlülerin yaşam koçluğunu yapmaktadır. Son zamanlarda ünlüleri forma sokmakla meşhur olmuştur.

Şeyda Çoşkun, 1976 tarihinde Ankara‘da dünyaya geldi. Ankaralı mütevazı bir ailenin en büyük kızıdır. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil‘in eski eşi Tuğba Coşkun‘un ablasıdır. Spor hayatına da, lisede hentbol oynayarak başlamıştır. Ankara Gazi Üniversitesi Beden eğitimi Bölümü’nü bitirmiştir. Şeyda Coşkun aynı zamanda Beden eğitimi öğretmenidir. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi‘nin beslenme seminerlerine katılmıştır. Şeyda Coşkun beslenme üzerine master yapmıştır.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil‘in 2001 tarihinde Kıbrıs’ta eşi Sedef ile yapılan düğününde Şeyda Çoşkun ve kardeşi Tuğba Coşkun Mehmet Ali Erbil ile tanışmışlardır. Bu tanışmadan bir süre sonra Şeyda Çoşkun ünlü şovmenin de yardımlarıyla İstanbul’daki bir kolejde öğretmen olarak eğitim hayatına başladı. Daha sonra ise 30 Nisan 2005 yılında Mehmet Ali Erbil kardeşi Tuğba Coşkun ile dünya evine girdi. 2011 yılında ise çift boşanmak zorunda kaldı.

Şeyda Coşkun Kardeşinin doğumu için Amerika‘ya gitti. Montignac Academy’de beslenme eğitimi aldı. Tekrar İstanbul‘a döndü ve ilk olarak kardeşi Tuğba Coşkun’un doğum kilolarını hızla verdirerek ismini duyurmayı başardı.

Şeyda Çoşkun, Ergin Ataman, Hadise Açıkgöz, Petek Dinçöz, gülşen, Derya Baykal, Büşra Pekin, Saba Tümer, Hacı Sabancı, Gülben Ergen, Derya Şensoy gibi ünlü isimlerin yaşam koçluğunu yapmıştır.

yasam-kocu-seyda-coskun_1

yasam-kocu-seyda-coskun_2

yasam-kocu-seyda-coskun_3

yasam-kocu-seyda-coskun_4

yasam-kocu-seyda-coskun_6

yasam-kocu-seyda-coskun_7

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.