Yağmur Çizmesi Modelleri – 2016

Yağmurlu günler yine kendini göstermeye başladı. Her yer yağmur ve çamur içindeyken sabah evden çıkarken elimiz ilk olarak yağmur çizmelerimize gidiyor

Renkleri, uzun, kısa ya da orta boy modelleri ile kıyafetlerimizle kolayca kombinleyebileceğimiz sezonun yağmur çizmeleri 2016 modelleri yazımızda.

Moda, kuşkusuz dünyanın en büyük sektörlerinin başında gelir. Her sezon yenilenen modeller ve farklı tarz arayışları, karşımıza estetik ve harika modeller çıkarır. Ayakkabılarımızın, evlerimizin ve kısacası yaşam tarzımızın büyük bir kısmını içine alan moda akımları, tüm dünyayı peşinden sürüklemektedir. Genelde, ortaya çıkan tasarımlar bir anda ortadan kaybolup bir sezon kullanılsa bile, bazı moda akımları uzun solukludur ihtiyaç duyulduğundan her zaman kullanılmaya devam etmektedir.

Kendimizi bildiğimizden bu zamana kadar, dış ortamlarda çalışan işçilerin çoğunlukla kullandığı lastik çizmeler, bu günlerde karşımıza şık ve kaliteli tasarımları ile bir moda trendi olarak çıkıyor. Dev markaların kreasyonlarına aldığı bu farklı ve muhteşem tarz içeren çizmelerde, iç kısmına eklenen keçeler ve miflonlar sayesinde su geçirmemesinin yanı sıra, sıcak tutma özelliği de eklenmiştir. Tek parça olarak sade bir kalıptan oluşan bu şık çizmelerde, aradığınız her rengi bulabildiğiniz gibi, pötikareler, ekoseler ve çiçekli desenlerde vardır. Topuk olarak ise bir çizmede en çok tercih edilen sezonun modası olan dolgu topuklar, düz ve kalın topuklar da seçenekler arasında bulunmaktadır. Yağmur çizmelerinde oluşturulan şıklık ve kalite, son derece göz alıcı ve oldukça dikkat çekicidir. Genelde çizmeler deri, nubuk, süet gibi kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Ancak, bu malzemelerin su ile temas halinde bu malzemeler su almakta ve deri genelde renk değiştirmektedir. Bu sebeple, çizmelerde oluşturulmak istenilen konfor maalesef ortadan yok olmaktadır. Dünyada üzerinde iklim değişiklikleri sebebi ile yağmurların artması, insanları daha ekonomik ve şeklini bozmayacak daha sağlam modellere doğru yöneltmektedir. Özellikle bunun farkına varan modacılar, bu sebepten dolayı oluşturdukları tasarımlarda, eskilerin bildiğimiz sade lastik çizmelerini kullanışlı ve zarif günlük çizmelere haline getirdiler.

Uzun süreli kullanılmaları renk ve şekil değiştirmemeleri, dayanıklı ve sağlam olmaları ve tabi ki su geçirmemeleri ile yağmur çizmeleri herkesin dolabında kesinlikle bir tane olmalıdır. Fiyat aralığı olarak ise oldukça ucuz olan bu çizmelerden bir tane aldığınız zaman, formunu bozmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

İşte size fikir verecek birbirinden şık ve zarif sezonun yağmur çizmeleri 2016 modelleri;

Yağmur Çizmesi Modelleri - 2016
Aldo, 159 TL – aldoshoes.com.tr
Yağmur Çizmesi Modelleri - 2016
Burberry, 1,095 TL – tr.burberry.com
Yağmur Çizmesi Modelleri - 2016
DAV, 62 TL – vepa62.com
Yağmur Çizmesi Modelleri - 2016
Havaianas, 99,95 TL – lidyana.com
Yağmur Çizmesi Modelleri - 2016
Ilse Jacobsen, 525 TL – beymen.com
Yağmur Çizmesi Modelleri - 2016
Michael Kors, 250 Euro –
net-a-porter.com
Yağmur Çizmesi Modelleri - 2016
Nine West, 159 TL – ninewest.com.tr
yagmur-cizmesi-modelleri-2016_8
Tommy Hilfiger, 239 TL, boyner.com.tr
loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.