Vücudunuza Uygun Elbiseyi Bulun! – Lidyana.com

Uzun boylu kadınlar, kısa boylu kadınlar tercih ettiğin elbise modelleri Lidyana.com’da!

Vücudunuza Uygun Elbiseyi Bulun!

Şüphesiz biz kadınlar bir mekâna girdiğimizde bütün gözler bize dönsün isteriz. O geceye belki saatlerce hazırlanırız. Hazırlanırken de en önemli nokta kıyafet seçimimiz. Vücudumuza göre bize en çok yakışacak elbiseyi seçmek aslında oldukça kolay. Seçim yaparken kendimize sormamız gereken en önemli nokta gerçekten vücudumuzu tanıyor muyuz? Mesela boyumuz çok fazla uzun değilse midi elbise modellerini tercih etmememiz daha uygun olacaktır. Mini elbise modelleri boyu çok uzun olmayan kadınlarda daha güzel duracaktır. Tabii ki bu demek değil ki uzun boylulara mini elbise modelleri yakışmayacak. Uzun boylu kadınları mini elbiseler daha da uzun gösterecektir. Kalçasından rahatsız olan kadınlar ise belden açılan modelleri tercih edebilirler. Uzun boylular ve kısa boylular midi, mini, günlük, party&abiye elbise modelleri bakımından zengin bir site Lidyana.com pek çok seçilmiş modeli bulabilirsiniz.

Vücut Yapınıza Göre Elbise Seçin!

Fazlalığı olmayan kadınlar vücutlarına yapışık, dar modelleri tercih edebilirler. Fakat tam fit bir görünüme sahip olmayan kadınlar bu dar modelleri tercih ederlerse fazlalıklarını daha öne çıkarmış olurlar. Bu yüzden daha bol; çok olmamakla birlikte, belden açılan modelleri tercih ederlerse çıkan görünümden daha çok mutlu olurlar. Büyük göğüslü kadınlar kalın askılı, küçük göğüslü kadınlar ise daha ince askılı elbise modellerini tercih etmeliler. Büyük göğüslü kadınlar biraz daha dekolte verebilirler. Bu onların vücudunu biraz daha ince göstermek için yapılabilecek küçük bir numara. Eğer vücudunuzda fazlalıkların olduğuna inanıyorsanız, elbise modellerinde renk seçimi tercihiniz de daha çok siyah olmalı. Siyah düz bir elbise modeli vücudunuzu olduğundan daha ince gösterecektir. Hem de takacağınız takılar ve çeşitli fularlarla siyah düz elbiselerinizi kolaylıkla renklendirebilirsiniz.

Gece Elbisesini Doğru Seçin

Bütün bu konuştuğumuz kurallar abiye elbise seçerken de aynen geçerli… Biz kadınlar abiye seçimi yaparken vücudumuzu unutup elbisenin büyüsüne kapılırız genelde. Şüphesiz bu özel gecelerde en güzel görünebilmek için bir sürü zaman harcarız. Bu hazırlanma sürecini biraz daha hafifletmekse tabii ki bizim elimizde. Vücuda uygun abiyeyi seçmek de bu işe başlamanın en kolay yolu. Vücudunuza hangi elbise modeli uygunsa dolabınızı da ona göre düzenleyebilirsiniz. Vücudunuzu kötü gösterecek elbiseleri dolabınızdan ayıklayın. Hem zaman kaybı yaşamayın hem de kafanızı karıştırmayın. Sizin vücudunuza hangi elbise modelleri uygunsa bir an önce o modellerden edinin. Dolabınızı da ona göre ayarlayın. Her vücuda uygun abiye elbise modelleri için tıklayın!

dekolteli-elbise kisa-elbise-modelleri uzun-elbise-modelleri-1

loading...

3 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


 1. Anonim

  Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. 🙂

  Reply
 2. Anonim

  Lidyana.com’u biliyordum. Bahsetmen çok güzel olmuş.

  Reply
 3. Now Güzellik Salonu

  Lidyana.com gerçekten çok kaliteli bir site.. paylaşım için teşekkürler.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.