Victoria’s Secret Fantasy Bra – Milyon Dolarlık Sütyen

İşte yılın yine o zamanı geldi ve çattı. Her sene Aralık ayında gerçekleşen Victoria’s Secret Show’da bu yıl görücüye çıkacak olan Fantasy Bra’yı merak ediyor musunuz?

Her yıl merakla beklenen Victoria’s Secret Fashion Show‘un organizasyonu ve melekleri kadar ilgi gören bir şey varsa, o da her yıl bir yenisi tasarlanan Fantasy Bra (milyon dolarlık mücevherlerle süslü sütyen). Bu milyon dolarlık sütyenler kadar, onu tanıtacak Melek de merak konusu oluyor tabi.

Geçen yıl iki ayrı Fantasy Bra tasarlayarak tarihinde bir ilk yapan Victoria’s Secret, bu yıl ise daha renkli bir görünüme sahip olan tek bir sütyen tasarlamayı seçti. Mouawad marka havai fişeğini andıran mücevherlerle süslü, 2 milyon dolar değerindeki Fantasy Bra’yı ise bu yıl güzeller güzeli model Lily Aldridge tanıtacak.

Victoria’s Secret‘ın bu yılki Fantasy Bra’sı “havaifişek” temasını kullandı ve değeri tam 2 milyon dolar. Her yıl Victoria’s Secret meleklerinden birisinin tanıttığı Fantasy Bra’yı bu yıl tanıtacak isim Lily Aldridge. Lily Aldridge’nin tanıttığı Fantasy Bra, yaklaşık 6 bin 500 tane elmas, mavi topaz, sarı safir ve pembe kuvars taşları ile süslendi. Bütün bu taşlar 18 karatlık bir altın sıra üzerine dizildi.

Victoria’s Secret, Showları, şarkıcıları ve melekleri kadar merak edilen bir şey daha varsa o da her yıl yenisi tasarlanan Fantasy Bra, yani milyon dolarlık mücevherlerle süslü sütyen. Tabii ki bu milyon dolarlık sütyen kadar bu değerli seti güzel meleklerden hangisinin giyeceği de merak konusu oluyor.

Victoria's Secret Fantasy Bra - Milyon Dolarlık Sütyen
Victoria’s Secret Fantasy Bra – Milyon Dolarlık Sütyen

Victoria’s Secret bu 2016 yılbaşı organizasyonu için dünyaca ünlü mücevherci Mouawad tarafından Victoria’s Secret için özel olarak tasarlanan ve heyecanla beklenen 2015 Fireworks Fantasy Sütyeni tanıtacak. Victoria’s Secret’ın güzel Meleği Lily Aldridge, Fantasy Sütyen ile 8 Aralık akşamı CBS televizyonunda yayınlanacak olan 2015 Victoria’s Secret Defilesinin “Havai Fişekler” bölümünde ilk defa podyumda olacak. 2015 Fireworks Fantasy Sütyenin ilham kaynağı olan Victoria’s Secret Very Sexy Flirt Sütyen ise 11 Kasım’dan itibaren Victoria’s Secret mağazalarda satışa sunulacak.

Bu Yıl Yeni Nesil Melekler Öne Çıkacak.
Bu yıl melek kadrosunda oldukça büyük değişikliğe giden Victoria’s Secret‘in bu hamlesiyle yeni nesil modellerini daha çok ön plana çıkarmayı hedeflediği düşünülüyor.

İşte çok merak edilen bu milyon dolarlık sütyenin ayrıntılarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.