Survivor Gizem Memiç Kimdir?

Haftanın beş günü TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor 2016 yarışmasındaki Gizem Memiç performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gizem Memiç’in merak edilen hayatı haberimizde olacak.

Yayınlandığı her sezon da olduğu gibi Survivor 2016 bu sezonda yine zirveye oynuyor.

Survivor 2016, TV8 ekranlarını tam anlamıyla kasıp kavurmaya kaldığı yerden devam ediyor. Türk ekranların fenomen haline gelen yarışma programı Survivor 2016’yı ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı sunuyor. Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri yapılan Survivor 2016 yarışmacıları kimler? Yarışmacılar arasında Tuğba Özay, Yılmaz Morgül ve Yunus Günçe gibi ünlü isimlerin olduğu Survivor 2016 kadrosunda gönüllüler ve ünlüler takımı olmak üzere iki takım mücadele veriyor. Survivor 2016 yarışmacıları arasında en dikkat çeken ve kavga eden isimler ise Semih, Atakan, Nagihan, Efecan ve Gizem Memiç olarak görünüyor. Survivor 2016 yarışmanın en çok merak edilen yarışmacılarından biri olan Gizem Memiç kimdir?

survivor-gizem-memic-kimdir_5

Survivor 2016, televizyon ekranlarda heyecan fırtınaları yaratmaya tam gaz devam ediyor. Survivor 2016 yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan ve güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gizem Memiç izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Gizem Memiç evli mi? Gizem Memiç işi nedir? Gizem Memiç instragram hesabını kullanıyor mu? Güzel yarışmacı Gizem Memiç ile ilgili tüm merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Gizem Memiç Kimdir?
Survivor 2016 yarışması gönüllüler takımında başarılı bir şekilde yarışan Gizem Memiç 16 Mayıs 1990 tarihinde Gaziantep’te dünyaya geldi. Ankara İncesu Lisesi yani Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Gizem Memiç Ankara Bilkent Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Tasarım Mimarlık Fakültesinde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı fakültesini başarılı bir şekilde bitirmiştir.

Gizem Memiç Ankara’da Çankaya Belediyesi’nde profesyonel voleybol oynamıştır. Gizem Memiç 1 Nisan 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında büyük bir başarı elde ederek birinci olarak Türkiye Güzeli seçilmiştir. Ve Gizem Memiç, Miss World Dünya Güzellik Yarışması ve Miss Universe Kainat Güzellik Yarışmalarında da ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Gizem Memiç, Amerika’da Carls Jr. Restorant ve onun ortakları olan Hardee’s Restoranlarının reklamlarında boy göstermiştir.

survivor-gizem-memic-kimdir_1

survivor-gizem-memic-kimdir_2

survivor-gizem-memic-kimdir_3

survivor-gizem-memic-kimdir_4

survivor-gizem-memic-kimdir_6

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.