Survivor Elenen İsim Belli Oldu

Survivor’a ünlüler takımından veda eden isim Ebru Öztürk oldu.

Heyecanla takip edilen Survivor 2016 yarışmasında dün akşam ünlüler takımından adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2016 ünlüler takımında elenen isim nihayet belli oldu.
Sevilen yarışma Survivor 8 Mart 2016 ada konseyinde ünlülerde SMS sıralamasında sürpriz yaşanmadı ve çok sevilen Avatar Atakan birinci oldu. Birinci seçilen Atakan, Eda Akkaya‘nın ismini elenmesi için yazdı. Bir diğer eleme adayı olan Ebru Öztürk sondan ikinci olurken, Tuğba Özay ise SMS sonuçlarından altıncı olarak çıktı. Survivor ada konseyinde Tuğba Özay oylamada elenme adayı olmuştu. Ebru Öztürk ismini ise eleme tahtasına kişisel dokunulmazlığı hak eden Nagihan Karadere yazdırmıştı. Avatar Atakan‘ın Eda’nın ismini yazması ile birlikte bu üç isim arasından kim elendi sorusunun cevabı için SMS sıralamasındaki yerleri göz önünen alındı. Böylelikle SMS sıralamasında 9. sırada yer alan Ebru Öztürk Survivor yarışmasından elendi.

Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler arasına rekabet gün geçtikçe biraz daha artıyor. Geçtiğimiz günlerde dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ada konseyine gitmiş, yapılan oylama sonucunda en çok oyu alan Tuğba Özay, SMS oylamasına çıkacak ilk isim olarak belirlenmişti.

Survivor’da geçtiğimiz haftasonu bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Nagihan ikinci aday olarak Ebru Öztürk’ün ismini vermişti. Dün akşam halk oylamasında birinci olan Atakan, SMS’e çıkacak üçüncü ismi Eda Akkaya olarak gösterdi. Tuğba Özay, Ebru Öztürk ve Eda Akkaya arasında yapılan oylamada en az oyu alan Ebru Öztürk adaya veda etmek zorunda kaldı. Ebru’nun veda etmesinin ardından ada konseyinde oldukça duygusal anlar yaşandı.

Yılmaz Morgül’ün gözyaşlarına boğuldu
Survivor’da dün akşam ekranlara gelen bölümde ünlüler ve gönüllüler arkadaşlarından gelen mesajları görebilmek için birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içine girdi. Oyunu kazanan ünlüler özel odada arkadaşlarından gelen harika mesajları okuyabildiler. Yılmaz Morgül çok yakın arkadaşı olan Seda Sayan’dan gelen mesajı okuduktan sonra gözyaşlarına boğuldu. Arkadaşlarını çok özlediğini söyleyen Yılmaz Morgül, ‘Onlar benim için çok özel’ dedi.

Survivor’da Seda çok fena düştü – izle
Ödül oyununda yarışan Seda, ayağı bir anda kayınca bir anda kendisini yerde buldu. Survivor 2016’nın yeni bölümünde, yarışmacılara arasındaki ödül oyununda oldukça talihsiz bir an yaşandı. Dengesini kaybederek fena bir şekilde düşen Seda Tetik, ambulansla acilen hastaneye kaldırıldı.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.