Survivor 2016’da Şok Ayrılık

Survivor 2016’da kim elendi? Acun Ilıcalı’dan şok açıklamalar geldi.

Tv8 ekranlarının nefes kesen fenomen yarışma programı Survivor 2016‘da dün akşam sürpriz bir eleme heyecanı yaşandı. Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı’nın eleme adayı olduğu konsey oldukça sürpriz bir gelişmeye sahne oldu. Acun Ilıcalı’nın sürpriz açıklamaları bütün dengeleri tamamen değiştirdi. Survivor Seda Tetik bu hafta elenen isim oldu. Ayrıntıları haberimizde okuyabilirsiniz.

Survivor 2016’da kim elendi? Acun Ilıcalı’dan şok açıklamalar geldi.
Ünlü sunucu Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2016‘dan bu hafta kim elendi sorusu nihayet cevabını buldu. Survivor kim elendi sorusu yanıt buldu. Survivor’da bu hafta herkes Ezgi’nin elenmesini beklerken konseyde büyük bir sürpriz yaşandı. Ünlüler takımında yarışan Seda Tetik yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Ünlü sunucu Acun Ilıcalı yaşadığı sakatlıktan ötürü Seda’nın yarışmaya devem edemeyeceğini açıkladı. Survivor eleme gecesi yine bu haftaya damgasını vurdu.

Survivor 2016 25.Bölüm Tanıtımı İzle

Yapılan halk oylamasında SMS’e çıkacak isimler Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı olarak açıklandı. Survivor yarışmacıları üçüncü bir adayın SMS’e çıkmasını bekliyorken Acun Ilıcalı’nın açıklamaları bir anda bütün dengeleri alt üst etti.

Geçtiğimiz hafta yarışmada sakatlanıp acil olarak hastaneye götürülen Seda Tetik‘in Survivor’a devam edemeyeceğini açıklayan Acun Ilıcalı, Seda Tetik’in herhangi bir kalıcı rahatsızlığının olmadığını fakat uzun bir tedavi süreci geçireceğini vurguladı. Acun Ilıcalı, Seda Tetik’in Survivor’dan ayrılacağı için bu hafta eleme olmayacağını da açıkladı.

Survivor’un geçtiğimiz bölümlerinde dizindeki ağır sakatlık sebebiyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalan ünlüler takımındaki Serkan’dan sonra, dün akşam yine ünlüler takımdan Seda Tetik sakatlığı sebebiyle Survivor adasına veda etti.

Survivor 2016’dan kim elendi sorusunun yanıtını bu hafta hiç umulmadık bir isim oldu. Nitekim Survivor SMS oylaması ünlüler sıralaması bu elemede tamamen etkisiz oldu. Geçtiğimiz hafta oyunlarda sakatlanan Seda Tetik zorunlu olarak bu hafta elenen isim oldu. Bu sebeple Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı elenmekten son anda kurtuldu.

SURVİVOR SEDA TETİK KİMDİR?
26 yaşında olan Seda Tetik Ankara’lıdır ve uzun süredir sporla uğraşmaktadır. 19 senelik judocu olan Seda Tetik, şu anda bebek yüzme eğitim merkezinde çalışıyor ve aynı zamanda judo antrenörlüğü yapmaktadır.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.