Survivor 2016 Başlıyor

Yayınladığı her sezon oldukça fazla ses getiren yarışma programı Survivor 2016, ilk bölümü ile bu akşam TV 8’de ekranlarında başlıyor.

Ünlü sunucu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğu üstlendiği Survivor 2016 için heyecan tam anlamıyla zirvede. Bu akşam ilk bölümü ile TV 8’de ekrana gelecek olan Survivor 2016 oldukça renkli yarışmacı kadrosu, zorlu yarışları ve oldukça çetin ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.

Survivor 2016 ilk bölümü ile bu akşam TV 8 ekranlarında olacak – İzle
Büyük bir heyecanla beklenen Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler Yarışması bu akşam başlıyor. Survivor’da her zaman olduğu gibi ünlüler ve gönüllüler olmak üzere iki güçlü takım yarışacak. Yarışma boyunca her iki takımdaki zorlu yarışmacılar birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içinde olacaklar.

Survivor 2016 Ünlüler adası yarışmacıları: Yılmaz Morgül, İbrahim Yattara, Tuğba Özay, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe.

Survivor 2016 Gönüllüler adası yarışmacıları: İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk.

Acun Ilıcalı’dan Survivor 2016’nın ilk fotoğrafları paylaştı
Merakla beklenen Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler yarışması 7 Şubat 2016 Pazar akşamı tam olarak başlıyor. Bu sezonda geçtiğimiz sezon olduğu gibi Dominik Cumhuriyeti’nde çekilen Survivor 2016’dan ilk fotoğraflar yayınlanmaya başladı. Fenomen haline gelen yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Survivor adasında çektiği ilk fotoğrafları instagram hesabından hayranları ile paylaştı. İşte Survivor 2016 fotoğrafları

Survivor 2016 Başlıyor
Survivor 2016 Başlıyor
Survivor 2016 Başlıyor
Survivor 2016 Başlıyor
Survivor 2016 Başlıyor
Survivor 2016 Başlıyor

Yılmaz Morgül kimdir?
Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Yılmaz Morgül, 14 Ocak 1964 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Yedi çocuklu kalabalık bir ailenin altıncı çocuğu olarak dünyaya gelen Yılmaz Morgül, henüz 7 yaşındayken babasını kaybetti.

Çok sevdiği babaannesinin ud çalıp söylemesi ve babası İbrahim beyin usta bir tulum müzisyeni olması dolayısıyla müzikle iç içe büyüyen Yılmaz Morgül, büyük üstatlardan müzik eğitimi aldı. Yılmaz Morgül çocukluk ve gençlik dönemlerinde, öğrenim hayatı boyunca bir çok müsamere de şarkılar söyleyen, korolarda yer alan ve tiyatro oyunlarında rol alan Yılmaz Morgül, 10 yaşında Yurdaer Doğulu Müzik Merkezi’nde müzik eğitimi hayatına başladı. Renkli kişiliği ile tanınan Yılmaz Morgül’ün Survivor performansı olduk merak ediliyor.

Survivor 2016 1.Bölüm – İzle

Survivor 2016 7 Şubat Pazar 20.00’de TV8 ekranlarında olacak.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.