Stil İkonu Kate Middleton

Cambridge dükü William ile evlenerek Cambridge düşesi olan dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen, her hareketi dikkatle izlenen Kate Middleton’ın stili hakkındaki bu yazımızı keyifle okumanızı dileriz.

Stil İkonu Kate Middleton
Stil İkonu Kate Middleton

Sade makyajı, zarif ve şık kıyafet seçimleri ve mütevazi halleriyle dikkat eden Kate stil ikonu haline geldi. Her giydiği merakla takip edilen ve örnek alınan hatta İngiliz ve Amerikan modasına yön verdiği söylenen Kate Middleton günlük hayatında ve özel davetlerde neler giymeyi tercih ediyor?

Günlük kıyafet seçiminde genellikle pastel tonlarda ve abartıdan, gösterişten uzak kıyafetler tercih ediyor. Gündüz katıldığı etkinliklerde genelde diz hizasında etek veya elbise giymeyi tercih ediyor. Kate Middleton pantolon giydiğinde ise genellikle bol düğme detaylı ceket giyerek zarif bir görüntüye sahip oluyor ve kombinini binici çizmelerle tamamlıyor. Kate’in günlük yaşamındaki marka tercihi ise oldukça geniş. Zara’dan en sevdiği marka olan McQueen’e kadar her marka kıyafeti üzerinde görmek mümkün. En sevdiği rengin beyaz olduğunu söylüyor ve sıklıkla beyaz rengi kombinlerinde tercih ediyor.

Gece kıyafetlerinde ise zarifliğinden önün vermiyor. Dantel detaylı ve uçuş uçuş elbiseler sıklıkla tercih ettiği modeller arasında. Uzun elbiseler favorisi. Renk tercihini ise çoğunlukla açık renklerden yana kullanıyor. Makyajında ve saçında ise sadelikten ve zariflikten ödün vermiyor. Middleton’ın tercihleri Kate Middleton saçı ve Kate Middleton makyajı olarak çoktan moda literatürüne geçti bile. Ayakkabı tercihi ise stilettodan yana.

stil-ikonu-kate-middleton-2_3

Zaman zaman daha önceden giydiği kıyafetleri tekrar giymesiyle eleştirilen Middeton bu tercihiyle bazı kesimler tarafından da takdir topluyor. 2011 yılında evlenen Kate Middleton Prens William çiftinin 2013’te doğan Prens George ve 2015’te dünyaya gelen Prenses Charlotte isimli iki çocuğu bulunuyor.

ELİF

stil-ikonu-kate-middleton-2_4

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.