SİNEM KOBAL – KENAN İMİRZALIOĞLU ÇİFTİNİN NİKAH TARİHİ BELLİ OLDU

14 Şubat Sevgililer Gününde aile arasında yapılan bir törenle nişanlanan ve yaklaşık 1.5 yıldır beraber olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun nikah tarihi netleşti. Daha once 21 Mayıs olarak planlananan nikahın Berat Kandili’ne denk gelmesi sebebiyle nikah tarihi 14 Mayıs’a alındı.

Nikahla ilgili ayrıntılar da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Cunda adasında yapılacak olan nikahın davetlileri için 3 otel tutuldu. Davetliler Cunda’ya Ayvalıktan özel olarak ayarlanmış ve süslenmiş teknelerle taşınacak. Her türlü ayrıntının özenle seçildiği organizasyon için kesenin ağzını açan çift bu büyük günü heyecanla bekliyor.

Sinem Kobal’ın gelinliği Tuvana Büyükçınar tarafından hazırlanacak. Çiftin nikah yüzüklerti ise şimdiden hazır. Kenan İmirzalığlu’nun şoförü tarafından Cartier’den teslim alınırken görüldü.

Magazin dünyasının 2 renkli isminin nikah günü herkes tarafından merakla bekleniyor. Yılbaşı gecesi romantic bir evlenme teklifi alan ve arayı çok uzatmadan nişanlanan çiftin düğünü için sponsorluk teklifleri geldiği fakat çiftin geri çevirdiği konuşuluyor. Ünlü çiftten Kenan İmirzalıoğlu 42, Sinem Kobal ise 29 yaşında.

sinem-kobal-kenan-imirzalioglu-ciftinin-nikah-tarihi-belli-oldu_2

sinem-kobal-kenan-imirzalioglu-ciftinin-nikah-tarihi-belli-oldu_3

sinem-kobal-kenan-imirzalioglu-ciftinin-nikah-tarihi-belli-oldu_4

sinem-kobal-kenan-imirzalioglu-ciftinin-nikah-tarihi-belli-oldu_5

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.