Seda Akgül Evleniyor

Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül Avram Habib’le evleniyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve son zamanların fenomeni haline gelen heyecan dolu yarışma Kısmetse Olur’da çiftleri evlendirmeye çalışan güzel sunucu Seda Akgül, adeta elini yarışmacılardan çabuk tuttu.

Seda Akgül Evleniyor
Kanal D’nin bu sezon en çok izlenen programlarından biri olan ve oldukça sevilen yeni nesil izdivaç programı Kısmetse Olur’un sunuculuğunu yapan ve son zamanlarda verdiği kilolar ile gündeme gelen, güzel sunucu Seda Akgül, şimdi ise kendi evliliği için gün saymaya başlamış durumda. Güzel sunucu Seda Akgül hemen hemen 1,5 yıldır büyük aşk yaşadığı ve beraber olduğu Avram Habib’le nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Güzeller güzeli sunucu Seda Akgül geçtiğimiz senelerde Alaçatı’da tanıştığı ve yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olduğu sevgilisi Avram Habib ile nikah masasına oturacağı gelen haberler arasında. Nikah töreninin, önümüzdeki Pazartesi günü Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar tarafından kıyılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Ünlü sunucu Seda Akgül, geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu bir röportajında yumurtalarını dondurduğu hakkındaki sorulara, “Beni hamile bırakmak isteyecek veya evlenmek isteyecek birçok erkek olduğunu biliyorum. Zaten illaki çocuğum olsun diye yumurtalarımı dondurmadım. Erkeklerin ’80 yaşında da evlenirim ve baba olurum’ diye bir havaları var ya, madem tıp bana da 80 yaşında anne olma imkânı sunuyor benim de soyum üresin istedim.” diyerek ilginç ve çok konuşulan bir cevap vermişti. Bize de Seda Akgül’e mutluluk dilemek düşer.

Seda Akgül kimdir?
Güzel sunucu Seda Akgül, 17 Haziran 1971 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Uzun seneler başarılı bir şekilde haber spikerliği yaptıktan sonra Kanal D’de Kısmetse Olur adında ki izdivaç programının sunuculuğunu yapmaya başladı. Şu an hala daha Kısmetse Olur isimli evlilik programının sunuculuğunu yapıyor.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?
Son zamanlarda Seda Akgül’ün verdiği kilolar çok konuşulmaya başladı. Zira güzel sunucunun eski balık etli halinden hiç eser kalmadı. Bir çok ünlü isim Seda Akgül’ün uyguladığı diyeti öğrenmek için güzel sunucuyu adeta telefon yağmuruna tutuyor. Ayrıca hayranları da Seda Akgül’ün uyguladığı diyeti merak ediyor.

Seda Akgül’ün nasıl zayıfladığını merak ediyorsanız ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

seda-akgul-evleniyor_1

seda-akgul-evleniyor_2

seda-akgul-evleniyor_3

loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


  1. Anonim

    seda abla senni seviyorumm

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.