Seda Akgül Diyeti

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur’un başarılı sunucusu Seda Akgül fazla kilolarından kurtulması ile birlikte bir anda dikkatleri üzerine çekti.

Peki Seda Akgül nasıl zayıfladı? Seda Akgül Diyeti Nedir?

Uzun yıllar Star TV ekranlarında haber programı sunan Seda Akgül’ü ilk kez farklı ve heyecanlı bir projede izleme fırsatı bulduk. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlanan 7 erkek 7 gelin adayının evlenmek için kıyasıya yarıştığı Kısmetse Olur yarışma programını oldukça başarılı bir şekilde sunuyor. 1971 doğumlu olan güzel sunucunun fazla kilolarından kurtulduğu dikkatlerden kaçmıyor. Kendine özgü farklı bir tarzı olan güzel sunucu, saç rengini de koyulaştırmış ve daha spor bir giyim tarznı benimsemiş durumda. Bu değişim onun yaşından daha az göstermesini sağlamış durumda. Kilolar da kurtulunca Seda Akgül birkaç yaş gençleşmiş demek mümkün.

Kısmetse Olur yarışmasının fırtınalar koparan güzel sunucusu Seda Akgül kimdir? Seda Akgül’ün Kariyeri, biyografisi, daha önce bulunduğu projeler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızda bulabilirisiniz. Kısmetse Olur Sunucusu Kimdir? Seda Akgül Kimdir? Seda Akgül Nasıl Zayıfladı? Seda Akgül Nasıl Kilo Verdi?

Seda Akgül’ü çoğu televizyon izleyicisi bir yerlerden hatırlıyordur. Uzun seneler haber spikerliği yapan Seda Akgül, Star TV ekranlarında sunduğu sabah kuşağı haberleri ile adını duyurmuştu. Oldukça sempatik ve içten sunumu ile seyircilerin kalbini kazanan Seda Akgül, son zamanlarda Kısmetse Olur programının sunuculuğunu başarı ile sunmaktadır.

İşte eski Seda Akgül’ün kilolu halinden bir kare:

Seda Akgül Diyeti
Seda Akgül Diyeti

İşte eski Seda Akgül’ün zayıflamış halinden bir kare:

Seda Akgül Diyeti
Seda Akgül Diyeti

Zayıflamak İstiyorsan Yemekle Barış

Ayrıca 42 yaşındaki güzel sunucu Seda Akgül, yumurtalarını dondurduğunu itiraf etti.

Son zamanlarda yaşı ilerlediği için anne olamamaktan korkan bayanlar, yumurtalarını dondurmaya başladı. Türk kadınları arasında da oldukça yaygınlaşan bu yönteme başvurduğunu itiraf eden ilk isim ünlü ve güzel sunucu Seda Akgül oldu. 42 yaşındaki Akgül, CİNE5’te katıldığı “Sırada Ne Var?” isimli programda şunları söyledi:

“60 Yaşımda da doğum yapabilirim”

“Ben artık 60 yaşında da hamile kalabileceğim. Neden diyeceksiniz? Ne zaman doğurganlığımı yitireceğim, çocuk sahibi olacağım diye kaygılanmaktansa yumurtalarımı dondurma kararı verdim. Yurt dışındaki bir hastanede saklanan yumurtalarım sayesinde bir gün anne olabilir miyim; onu bilmiyorum.”

Yumurta Dondurma İşleminin Maliyeti En Az 1500 Euro

Uzmanlar, bu yöntemi şöyle açıklıyor: “Yumurtaları 1 yıllık süreyle dondurma işleminin maliyeti, 1500 euro’dan başlıyor. Yıllar geçtikçe, bu fiyat da artabiliyor. Yumurtalarının dondurularak saklanmasını arzu eden bir kadınlar; yumurtaların döllenmesi ve embriyoların transferi haricinde normal bir tüp bebek tedavisinin tüm uygulamalarına ihtiyaç duymaktadır.”

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.