Poyraz Karayel 29. Bölüm İzle

Poyraz Karayel 29. bölüm: Poyraz’ın sahne performansı herkesi şaşkına çevirdi

Poyraz Karayel 29. bölüm fragmanları yayımlandı ve dizide bu hafta izleyicileri muhteşem ve sürpriz bir sahne performansı bekliyor. Poyraz dizinin yeni ve son bölümünde sahne alacak ve söylediği muhteşem arabesk şarkı ile Ayşegül’ü adeta şok edecek. Bakalım Poyraz bu muhteşem şarkı ile Ayşegül’e onu hiç bir zaman unutamadığını söylediğinde Ayşegül’ün bu olaya tepkisi ne olacak? Ayşegül, bakalım bu sefer yumuşayacak mı herkes tarafından çok merak ediliyor?

Kanal D ekranlarında, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, başrollerinde ise; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Özkan Uğur, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Fırat Çelik, Öykü Çelik, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgençen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu, Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları fenomen haline gelen dizisi “Poyraz Karayel”in yayınlanan 29. bölüm fragmanları adeta sosyal medyayı yerinden oynattı.

Ayşegül’ün Sinan’ın yüzünden Poyraz’ı hayatından çıkarması hem Poyraz’ı hem de Ayşegül’ü ayrı ayrı parçalarmıştır. İki aşık resmen perişan haldedir. Bu arada Meltem’in polislerin elinden kurtulduğu haberi Poyraz’ı biraz olsun dünyaya döndürür. Poyraz Zülfikar’ın da yardımı ile Meltem’i bulmaya çalışırken kendisine kurulan hain kumpası farkeder. Meltem’i bu hain kumpası kuranların elinden kurtarmak için hep beraber harekete geçerler.

Poyraz Karayel 29. Bölüm Özet;

Poyraz ve Meltem’in babalarının seneler sonra hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkması iki kardeşi resmen dağıtır. Ancak babalarının Adil Topal olma ihtimali Poyraz’ı ve Meltem’i toparlanmak ve harekete geçmek zorunda bırakacaktır.

Ayşegül ise Mete’nin söylediklerinden sonra kardeşinin ölümünün peşindedir artık, ancak duyacaklrı onun canını daha da fazla yakacaktır. Poyraz ve Ayşegül dibe vurmuş bir haldeyken, bir de bunun üzerine yanlarında Mete ve Begüm varken karşılaşmaları her şeyi daha da karmaşık hale sokar.

Sinan, Ayşegül’e açtığı telefonun vicdan azabını hala yaşamaktadır. Sema ise Sefer’in zoruyla doktora gider ve alınacak sonuç ikisini de oldukça fazla korkutmaktadır. Meltem’in yakaladığı ipucu Poyraz ve Meltem’i Adil Topal konusunda ilginç yerlere sürükler.

Poyraz Karayel 29. Bölüm Tamamı – Tıkla İzle

POYRAZ KARAYEL 28. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Albinonun katili olduğu gerekçesiyle tüm oklar tamamen Poyraz’ı gösteriyordu fakat Poyraz polislerden kaçmayı son anda başarmıştı. Böylelikle hem polislerden saklanması hem de Sinan’ı vuranları arayıp bulması gerekiyordu. Aniden Ayşegül’le beraber yardımına hiç beklemediği bir kişi yetişecektir: Mete.

Sadrettin göl gezintisinden eve yalnız dönmüştür. Songül’ün nerede olduğunu ise kimse bilmiyordur. Poyraz ise bir yandan örgütün izini sürmeye devam etmektedir. Sinan’ı vurduran kişinin ise kardeşi Meltem olduğunu öğrenince ise adeta yıkılır. Peki aslında bu işin sorumlusu gerçekten Meltem midir yoksa hepsi büyük bir kumpasın parçası mıdır? Ayşegül ise Poyraz’sız yapamadığını anlar ve tam ona bütün duygularını itiraf edecekken hiç beklemediği bir telefon her şeyi tamamen yerinden oynatır.

Poyraz Karayel dizisinin yeni bölümüne Poyraz’ın “sahne performansı” resmen damga vuracak! İşte Poyraz Karayel 29. bölüm fragmanları;

Poyraz Karayel 29. Bölüm Fragmanı

Poyraz Karayel 29. Bölüm Fragmanı – 2

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.