Paramparça 58. Bölüm İzle

Paramparça 58. bölüm fragmanında sürpriz bir şekilde Hazal, Emrah ile kaçıyor.

Star Tv ekranlarının heyecanla takip edilen dizisi Paramparça son bölümü ile Pazartesi akşamı izleyicisiyle buluştu. Merakla beklenen Paramparça 58. yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ile kaldığı yerden tekrar devam eden Paramparça 58. bölüm fragmanı ve detaylarını yazımızdan okuyabilirsiniz.

Paramparça 58. bölüm fragmanında Hazal, Emrah ile birlikte kaçıyor – İzle
Star Tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve oldukça heyecanlı devam eden Paramparça dizisi yeni bölüm için heyecan tam anlamıyla zirvede. Merakla beklenen Paramparça 58. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Nefes kesen bölümleriyle gündeme adeta bomba gibi düşen Paramparça 58. yeni bölüm fragmanı ile yine çok iddaalı.

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini ise Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay gibi iddaalı isimlerin paylaştığı, senaryosunu Yıldız Tunç’a, yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Altan Dönmez’in yaptığı Paramparça dizisinin yeni bölümü 21 Mart Pazartesi akşamı saat 20:00’da Star Tv ekranlarında olacak.

PARAMPARÇA 58. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

PARAMPARÇA SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Hazal, Emrah ile resmen kaçıyor.
Hazal’ın büyük yalanı anlaşılmış ve Cihan sinirden adeta çılgına dönmüştür. Cihan’ın öfkesinden çok korkan Hazal, Emrah’tan yardım isteyecektir. Hazal artık tamamen psikiyatrist Ayşe ile yüz yüzedir ve farkında olmadan Ayşe’ye en büyük aile sırlarından birini verecektir. Dilara’yı aklından bir türlü atamayan Harun ise Candan ile hesaplaşmasını sonlandırmamıştır. Sıra, Candan’ın sahip olduğu en önemli şeyi onun elinden almaya gelmiştir.

Deniz evini satma kararı alıyor.
Cihan ise Ozan ile ipleri tamamen koparmaya çok yakındır. Deniz, annesi Nergis’in, Rahmi Bey’den aldığını sandığı paranın izini sürmektedir. Evlerini satmaktan başka çareleri kalmayan Deniz, Rahmi Bey’e parayı getirecektir. Cihan hayretle Deniz ve Rahmi Bey arasındaki konuşmayı dinlerken, bir erkek çocuk sahibi olmaya hazırlanan Dilara’nın çığlığı ile herkes adeta buz kesecektir.

Yayın Günü: 14 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


  1. Sesli chat

    Güzel Bir diziydi

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.