Paramparça 57. Bölüm İzle

Paramparça dizisi son bölümü ve kavgaları ile yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Dün akşam son bölümü ile ekranlara gelen Paramparça dizisinde Cihan ve Harun arasındaki gerilim gün geçtikçe yükseliyor. Hazal’ın başı ise yine beladan kutrulmuyor. Paramparça 57. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. İşte Paramparça yeni bölümden ilginç ve merak edilen detaylar.

Paramparça 57. yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı ve 57. bölüm her zamanki gibi heyecan dolu olacağa benziyor. Önümüzde ki Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranalara gelecek olan Paramparça’da yer yeni bölümde tam anlamıyla yerinden oynayacak. İşte Paramparça 57. bölüm fragmanı ve detaylı bilgileri.

Paramparça 57. Bölüm Fragmanı – İzle

Paramparça 56. Bölümde Neler Oldu?
Müzik aletleri satan bir mağazada gereksiz yere olay çıkaran Hazal, kendisini tamamen mağdur durumlara sokmaya çalışır. Dilara ile beraber Hazal’ı psikiyatriste götüren Cihan kapıda hiç umulmadık bir şekilde Ayşe ile karşılaşır ve bu karşılaşma, gün içinde ilk kesinlikle karşılaşmaları olmayacaktır.

Maide, Candan’ı hastaneden alıp eve yerleştirir. Maide, Candan’a asla reddemeyeceği bir teklifte bulunmuştur. Maide ve Harun ile Ayşe arasında da geçmişe dayalı sağlam bir bağ oluşmuştur. Diğer taraftan Harun’un evine gizli gizli girip Cihan’ın silahını almak isterken enselenen Özkan, cezaevine girmiştir. Bu olayı öğrenen Cihan oldukça öfkelenir ama Cihan esas şoku, çağırıldığı edildiği karakolda izlediği görüntülerle yaşayacaktır.

Nurgül Yeşilçay küfürbaz olduğu için Paramparça’dan çıkarıldı?
Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden ayrılmasıyla alakalı olarak son günlerde yapılan açıklamalar kafa karıştırıcı bir hal almaya başladı. Yakışıklı oyuncu Erkan Petekkaya ile yaşanan öpüşme olayı sonrası diziden ayrıldığı açıklanan Nurgül Yeşilçay’ın bundan çok daha farklı bir nedenle diziden ayrıldığı geride bıraktığımız gün Erkan Petekkaya tarafından kamuoyuna aktarılmıştı. Erkan Petekkaya’yı kendi üzerinden prim yapmakla suçlayan Nurgül Yeşilçay, “Bildiği bir şey varsa çıksın açıklasın” şeklinde açıklama yapmıştı.

Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden neden ayrıldığıyla alakalı bir başka açıklama da Renkli Sayfalar programından geldi. Kuvvetli iddialara göre kendi üzerinden yapılan yorumlarda Nurgül Yeşilçay’ın agresif ve kavgacı tavırları yüzünden dizinin yapımcısı tarafından Paramparça’dan çıkarıldığı söylendi.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.