O Ses Türkiye 18 Ekim Son 6. Bölüm İzle

O Ses Türkiye 18 Ekim Son 6. Bölüm Bölüm İzle – TV8 Canlı İzle

Pazar akşamları TV8’de ekrana gelen Yarışma bölümlerinden O Ses Türkiye 6. Son Bölümü HD olarak izle. TV8’in çok sevilen yarışması O Ses Türkiye 6. bölümü ile ekranlara geliyor. Bakalım sevilen Yarışmanın 6. bölümünde neler olacak? İnternetten Canlı TV8 yayını sayfamızda.

TV8’nin fenomen olan yarışması O Ses Türkiye 6. Son bölümü ile ekranlara geliyor. O Ses Türkiye Yeni bölümü canlı tv yayın linki ile anlık takip edebilir ya da tekrar bölümünü yarışma bittikten hemen sonra sayfamızdan izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye’de yeni sezonda jüri koltuklarında Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş, ve tek koltukta Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz kardeşler yer alıyor.

O Ses Türkiye’de her zamanki gibi sadece sesler değil, jüriler de yarışıyor. Bu sezon yarışmacılar da çok iddialı ve tabi ki jüri üyeleri de.

O Ses Türkiye’de yarışmacılar ünlü jüri üyelerini döndürebilmek için heyecan yaşarken, Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz yarışmacıları kendi takımına katmak için farklı taktikler deniyorlar, Hadise, Ebru ve Murat’ın aralarında yaşadıkları tatlı rekabet ile eğlence kesinlikle zirve yapacak.

Hangi jürinin takımında hangi yarışmacılar var?

Hadise’nin takımında yer alan yarışmacılar şöyle:
Murat Kahraman, Özgür Özkan, Ozan Olgun, Yunus Erdoğan, Sibel Karabaş, Özgür Hasar, Berkay Coşkuner, Pınar Demirkal, Cansu Özkan, Namık Erten.

Murat Boz etakımında yer alan yarışmacılar şöyle:
Derya Ayan, Serhat Yıldız, Ercan Cicigil, İlayda Su Çakıroğlu, Gamze Tan, Levent Karabacak, Aida Çayır, Özlem Biter, Berkin Bekret, Gözde Özyurttaş, Furkan Gündüz.

Ebru Gündeş’in takımında yer alan yarışmacılar şöyle:
Özcan Demir, Ayhan Yiğit, Adnan Orhan, Fatih Kaner, Seçil Kazankıran, Gülnur Badakal, Ömür Tatar, İlker Karataş.

Hakan ve Gökhan’ın takımında yer alan yarışmacılar şöyle:
Melek Davarcı – Cemil Demiray, Murat Zümrüt, Elbi Eken, Ali Rıza Aryan, Erdinç Kırbaç, Anıl Çelik, Hacer Yıldırım, Mine Berna Ataş.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.