Meryem Uzerli Yerine Elçin Sangu

Elçin Sangu, Meryem Uzerli’nin rol aldığı şampuan reklamlarının yeni yüzü oldu.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin yerini genç yetenek Elçin Sangu aldı. ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi ile beklediği başarıyı yakalamayan Meryem Uzerli, bir dönem oynadığı şampuan reklamını da genç ve güzel oyuncu Elçin Sangu’ya kaptırdı.

Gecenin Kraliçesi dizisinin Selin’i Meryem Uzerli, 2015 yılında yayınlanan ünlü bir markanın şampuan reklamından 1.5 milyon TL kazanmıştı. Ünlü şampuan markası, yeni sezonda Elçin Sangu ile 1 milyon TL’ye anlaşma sağladı. Güzel oyuncu Elçin Sangu, sevilerek izlenen Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini başarılı bir şekilde canlandırıyor. Geçtiğimiz gün merakla beklenen reklam filmi için kamera karşısına geçti. Elçin Sangu’nun kızıl tonlarda ki saçlarının boya değil, tamamen doğal rengi olduğu özellikle vurgulandı.

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_4

Fenomen haline gelen ‘Kiralık Aşk’ dizisinin güzeller güzeli Defne’si Elçin Sangu, geçen yıl Meryem Uzerli’nin reklam filminde oynadığı şampuan markasının bu yıl ki yeni yüzü oldu.

Elidor ve Elçin Sangu Yeni Reklam – İzle

1 MİLYON TL’YE ANLAŞMA YAPILDI
Medya’da yer alan haberlere göre, Meryem Uzerli, 2015 yılında yayınlanan bir şampuan reklamında oynamak için 1.5 milyon TL’ye anlaşma sağlamıştı. Ünlü marka, bu sezon Elçin Sangu ile 1 milyon TL’ye anlaşma sağladı. Cuma günü reklam filmi için kameraların karşısına geçen Elçin Sangu’nun saçlarının orjinal kızıl olması da bu reklam filminde oynamasında büyük pay sahibi olduğu söyleniyor.

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_1

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_2

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_3

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_5

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_6

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_7

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_8

meryem-uzerli-yerine-elcin-sangu_9

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.