Kurtlar Vadisi Pusu’ya Bomba Transfer!

Senelerdir izleyicinin izlediği vazgeçilmez diziler arasında ilk sıralarda yer alan Kurtlar Vadisi Pusu, adeta transferlere doymuyor

Sezon başında Defne Samyeli’yi transfer eden yapım şirketi şimdide oldukça ünlü bir oyuncu ile resmen anlaştı.

Ayla Algan resmen Kurtlar Vadisi Pusu’ya transfer oldu.

Baş rollerini Necati Şaşmaz ve Defne Samyeli‘nin paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu, bütün heyecanı ile yayın hayatına devam ediyor. Seneler boyunca izleyecilerin vazgeçemediği diziler arasında ilk sıralarda yer alan ve 2003 yılından bugüne kadar ekranlarda olan Kurtlar Vadisi Pusu, yeni ve heyecanlı bölümleriyle herkesi ekranlara kilitliyor.

Her sezon yeni konular ve yeni oyuncularla gündemde kalmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu, 2015 sezonunda sezonda çok konuşulacak transferler yaptı. İlk olarak Defne Samyeli’yi transfer eden Kurtlar Vadisi Pusu, daha sonra başarılı oyuncu Ertan Saban’ı kadrosuna kattı. Bu iki başarılı oyuncunun ardından yeni ve büyük bir hamle daha yapan Kurtlar Vadisi Pusu, senelerin eskitemediği oyunculardan biri olan Ayla Algan’ı da kadrosuna resmen kattı.

Son bölümde izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Ayla Algan‘ın bu fenomen dizide hangi karaktere hayat vereceği ise henüz açıklanmadı. Başarılı oyuncularla yoluna devam eden Kurtlar Vadisi Pusu ekibi, yeni sezonda reytingleri en üst seviyelere çıkarmayı planlıyor. Yeni sezonda Defne Samyeli’nin trasnferi fazlaca ses getirmişti. Bu büyük transferlerin ardından usta oyuncu Ayla Algan’ın da diziye katılması, dizi hayranlarını heyecanlandırdı. Bu Perşembe usta oyuncu Ayla Algan yeni rolüyle Kurtlar Vadisi Pusu’da ki yerini alacak.

kurtlar-vadisi-pusuya-bomba-transfer_2

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.