Kısmetse Olur’un Sunucusu Seda Akgül Evlendi

Kısmetse Olur programının güzel sunucusu Seda Akgül, Pazartesi akşamı 1,5 yıldır birlikte olduğu Avram Habib’le evlendi.

Son zamanların fenomen haline gelen ve izleyiciyi adeta ekran başına kilitleyen Kısmetse Olur yarışmasının güzel sunucusu Seda Akgül ve Avram Habib evlendi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programının son zamanlar verdiği kilolarla gündeme gelen güzel sunucusu Seda Akgül, Pazartesi akşam saatlerinde yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olduğu Avram Habib’le sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi.

Kısmetse Olur'un Sunucusu Seda Akgül Evlendi
Kısmetse Olur’un Sunucusu Seda Akgül Evlendi

Nikah masasında çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya sitesi Instagram hesabından paylaşan ünlü ve güzel sunucu Seda Akgül, fotoğrafın altına; “Ben bu gece evlendimmm!!! Kısmetse olur !!!!!!” notunu yazdı.

Seda Akgül Evlendi ve “Kısmetse Olur” dedi
Nikah masasında verdikleri mutlu pozu sosyal medyadan paylaşan güzel sunucu, fotoğrafın altına; “Ben bu gece evlendimmm!!! Kısmetse Olur!!” yazısını yazdı.

Ünlü ve güzel sunucu Seda Akgül nikahta abartılı gelinlik giymek yerine sade bir elbise giymeyi tercih etti. Açıkcası bu elbise bile üzerinde çok güzel durdu.
kismetse-olurun-sunucusu-seda-akgul-evlendi

kismetse-olurun-sunucusu-seda-akgul-evlendi_2

kismetse-olurun-sunucusu-seda-akgul-evlendi_3

“Uzun bir süre evlenmeyi düşünmüyorum” diyordu.
Güzel sunucu Seda Akgül, verdiği bir çok röportajda, “Evlenmeyi düşünmüyorum. Fakat görücü usulü evliliklere inanırım ve asla buna karşı değilim. Yakın çevremden bir arkadaşımın ya da sevdiğim bir kişinin tavsiye ettiği bir insan olursa gider onunla tanışırım. Ve inanın bu ilişki bir şekilde yürür” açıklamalarında bulunmuştu.

“Ben bir çok düğüne katıldım. Dünya kadar paranın boş yere harcandığı. Çok pahalı bilmem ne çikolatalarının dağıtıldığı. 6 ay sonra noldu peki? evlilik son buldu. Ben bu yaştan sonra insanları yedireyim içireyim onlara hava atayım diye hiç uğraşamam. Çünkü bunlara artık doydum. En güzel kıyafetleri şu anda da giyiyorum zaten. Benim olmasa bile zorla giydiriyorlar. En iyi makyözlerle çalışıyorum. Bundan sonra benim hayatımda istediğim tek şey huzur. ”

“Ofiste evlenmeyi düşünüyorum. Ya aile avukatımız yanımızda olur ya da belediye başkanı bir arkadaşımız yanımızda olur. Gelinlik bile giymeyi düşünmüyorum açıkcası. Gelinlik kadar saçma, insanı şişman gösteren bir şey daha ben hayatımda görmedim. Zarif bir kıyafet giyerim, açık renk, olur biter. Ben zaten doğum günlerimde de açık renk kıyafetler giymeyi severim. Ferah olsun, uğur getirsin diye açık renkli kıyafetler giyerim. Astrolojiye oldukça meraklıyımdır. 9 Mart’tan önce evlenmemiz lazım. 3 haftamız kaldı.” diye açıklamalarda bulunmuştu

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.