Kısmetse Olur Halk Oylaması 12 Mart

Kısmetse Olur halk oylaması fragmanı nihayet yayınlandı. Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kısmetse Olur 122. yeni bölüm ve halk oylamasın’da yarışmaya veda eden isim netlik kazanacak.

Kısmetse Olur hakkında tüm merak edilen detayları yazımızda bulabilirsiniz

Kısmetse Olur Yeni bölüm yine heyecan dorukta olacak bu kesin. Bu akşam Kısmetse Olur’da halk oylaması yapılacak. Bakalım bu hafta Kısmetse Olur’da kim elenecek? Kısmetse Olur 122. yeni bölüm fragmanı bir çok detaylı bilgi veriyor bize.

Eski gelin adaylarından Duygu tekrar eve geliyor ve Mehtap’tan resmen hesap soruyor. Bakalım Duygu, tekrar Murat’la birlikte olabilecek mi?

kismetse-olur-halk-oylamasi-12-mart_1

Güzel gelin adayı Cansel’in acı sözleri Eser‘i tam anlamıyla gözyaşlarına boğuyor. Kısmetse Olur’da sular bir an olsun durulmuyor. Agresif gelin adayları Ayça ve Hazal arasında büyük bir kavga yaşanıyor. Hazal, Ayça’ya olan nefretini daha fazla gizleyemiyor ve büyük bir tartışma patlak veriyor. Kısmetse Olur halk oylaması bölümüyle Cumartesi akşamı 23.45’te Kanal D ekranlarından olacak.

Bu hafta Kısmetse Olur evinden elenen isim Adnan Kızıltaş’a taliplisi olarak eve gelen güzel gelin adayı Betülay Coşkun mu olacak?
Kısmetse Olur’da haftanın birincilerinde de oldukça sürpriz isimler var. Aylardır birinci olan yakışıklı damat adayı Adnan Kızıltaş, Ceyda Kırıcı ile olan ilişkisini bitirmeye karar verince tahtını kaybetmek zorunda kaldı.

Kısmetse Olur evinden 13 Mart eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtı da yine belli mi oldu? Bu hafta Kısmetse Olur eleme gecesi elenen ismin gelin adayı Betülay Coşkun olacak söylentileri konuşulmaya başlandı. Betülay Coşkun bilindiği üzere Adnan Kızıltaş’a talipli olarak eve gelmişti. Betülay Coşkun’un ilk hamlesini de hırçın gelin adayı Ceyda Kırıcı üzerinden yapmıştı. Kısmetse Olur kavga sahnelerine bir yenisi eklenmişti.

Eski gelin adayı Duygu, eve gelir gelmez Mehtap’tan hesap sormaya başladı
Eski gelin adayı Duygu Mehtap’a “O neydi final gecesi yüzüğü kafasına fırlatmak yakışır mı sana?” diye Mehtap’a hesap sordu. Duygu’nun sert çıkışlarından dolayı adeta köşeye sıkışan Mehtap, “Murat benimle değil seninle mutlu olacaksa ben mutlu olmanızı isterim.” demekle yetindi. Duygu ise “Bunu başta niye söylemedin Mehtap?” diye çıkışlarına sert bir şekilde devam etti. Duygu sözlerine “Kendi ilişkine sahip çıkmadığın yetmiyormuş gibi evdeki kızların ilişkisini de bozuyorsun.” diyerek adeta Mehtap’ı yerin dibine soktu.

İşte o görüntüler;

Bahçede Murat’la konuşan Duygu, “Ben sevindim bitmesine. Oh olsun dedim. Ben hiç üzülmedim” dedi. Murat’ta “Ben de öyle söylüyorum. Allah korumuş diyorum.” diyerek Duygu’yu destekliyor. Bu konuşmaları duyan Mehtap, adeta ağlama krizine giriyor ve “Ayrı oturmuş beni karalıyorlar şuna bakar mısın?” diyerek ağlıyor.

Duygu ev sakinlerine, “Alıp gidiyorum Murat’la da onu konuştuk evden el ele tutup çıkıyoruz.” dedi. Mehtap’ın arkadaşları “Artık Murat’ı unut, kabullen bittiğini ve kendi adaylarına bak.” diyerek teselli ediyorlar.

Kısmetse Olur Halk Oylaması Fragmanı İzle

Kısmetse Olur Halk Oylaması bölümünü canlı izlemek için tıklayın

Seda Akgül Evlendi, Seda Akgül kimdir?
7 Mart günü sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Seda Akgül, bir kez daha düğün yaptı. Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül‘ün düğünü bu kez sunuculuğunu yaptığı program Kısmetse Olur evinde gerçekleşti. Fakat beğenilen sunucunun eşi Avram Habib’in bu düğünde yer almaması dikkat çekti. Peki güzel sunucu Seda Akgül’ün müstakbel kocası Avram Habib düğüne neden katılmadı? Sade bir nikah töreni ile dünya evine giren Seda Akgül, ikinci düğünü için duvağı ve çiçeğiyle beraber Kısmetse Olur evine konuk oldu. Pastalar ve danslar edildikten sonra açıklamada bulunan Seda Akgül, Avram Habib’in gelmeme sebebini ise şu sözlerle açıkladı: “Bu benim işim ama o buna mecbur değil. Buraya gelip çok utanıp ve sıkılacaktı. Ben de onun için üzülecektim. Bu onun görevi değil zaten. O beni izleyecek ve mutlu olacak zaten..” diye açıklamalarda bulundu.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.