Kısmetse Olur Eleme Gecesi 7 Şubat

Kısmetse Olur bu hafta kim elenecek?

Kanal D ekranlarının, oldukça büyük bir ilgi ile izlenen yarışma programı “Kısmetse Olur” da haftaya oldukça gergin bir başlangıç yapıldı. Haftanın finaline yaklaştığımız bu günlerde izleyicilerin merakla beklediği Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek? sorusu Kısmetse Olur Eleme Gecesi 7 Şubat Pazar gecesi cevap bulacak.

Kısmetse Olur bu hafta kim elenecek?
Kanal D ekranlarında, yapımını Production House’un yaptığı, yeni bölümleri ile hafta içi her gün gündüz kuşağında ekranlara gelen Kısmetse Olur haftanın finali ile artık pazar akşamları ekranda olacak. Son zamanların ünlü sunucusu Seda Akgül tarafından sunulan Kısmetse Olur evinde heyecan bir an olsun düşmüyor. Kısmetse Olur bu hafta içi yayınlanan bölümlerde; Cansel, Daniela ve Melis’in dostluğu tamamen bitmek üzere! Daniela ve Melis gözyaşlarına hakim olamadılar. Kısmetse Olur eleme gecesi heyecanla bekleniyor.

Kanal D ekranlarının tansiyonu oldukça yüksek evlenme programı Kısmetse Olur evinde artık haftanın sonuna doğru yaklaşılıyor. Geçtğimiz günlerde Mehtap ve Murat arasında yaşanan olaylar izleyicileri tam anlamıyla ekran başına kitlerken, Kısmetse Olur 91. bölüm fragmanı da nihayet yayınlandı. Bu haftanın birincilerinin belli olacağı Cuma günü Kısmetse Olur evinde yine hararetli tartışmaların yaşanacağı tahmin ediliyor. Kısmetse Olur 91. bölümde neler olacak? Murat ve Adnan neden kavga etti? Detaylar yazımızda…

Kanal D ekranlarının heyecanlı ve çekişmeli izdivaç programı Kısmetse Olur’da bu hafta adayların sert kavgaları ve aldıkları ihtarlar damga vuruyor. Gerilimin tam anlamıyla tavan yaptığı Kısmetse Olur’da ilk önce erkekler evinde büyük bir tartışma yaşandı. Emre ile Semih arasında cereyan eden tartışmaya Eser’de katılınca evdeki gerginlik ihtarlarla son bulmak zorunda kaldı. Kısmetse Olur gelinler evinde ise Melis ve Daniel’a Ceyda’nın Adnan’a olan aşkını hiç samimi bulmadıklarını söylediler. Kısmetse Olur kavga görüntüleri yazımızda.

Bu hafta gelinler evine ziyarete giden Eser ve Emre, Murat’ın öğleden sonra Mehtap’ı istemeye gideceğini dile getirdiler. Şaka yapmak isteyen yaramaz ikili yaptıkları şakanın çok ciddiye alındığını farkedince Mehtap’a gerçekleri söylemek zorunda kaldılar. Fakat, Mehtap damatlar evine giderek Eser ve Emre’den böyle bir şey asla beklemediğini açıkladı. Bu arada Murat’ evlilikten çok korktuğunu ve kendisiyle evlenemeyeceğini söyleyen Mehtap, Eser ve Emre’nin yaptıkları kötü şakanın dozunu aştığını görmelerine sebep oldu. Bu şakadan hiç haberi olmayan Murat ise Mehtap’ı sakinleştirmek adına elinden geleni yaptı.

KISMETSE OLUR 91. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kısmetse Olur evinde bugün yine bir kavga yaşanacağı belli oldu. Perşembe günü Murat ve Mehtap arasındaki tartışma gerilimi oldukça yükseltirken bugün ise Murat ve Adnan arasında yaşanacaklar gündem konusu olacak gibi görünüyor. Yeni bölüm fragmanında Adnan’ın Murat’a sinirlendiği ve üzerine yürüdüğü açıkça görülüyor. Diğer yandan Murat da oldukça sinirleniyor ve Erdem’in Murat’ı tutması gerekiyor. İkili arasında tartuşmayı bu kadar yükseltecek neler yaşandı çok merak ediliyor.

Bu arada Kısmetse Olur evinde Cansel ve Mehtap Melis’e Boğaçhan’ın çok iyi biri olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. Özellikle Melis ve Boğaçhan’ın birbirini tanımasını isteyen Mehtap Melis’e Gözde yüzünden Boğaçhan’dan asla vazgeçmemesi gerektiği söylüyor.

Bu hafta Mehtap ve Murat arasında ise yeni bir kavga çıkıyor. Murat nasıl görünüme sahip bayanlardan hoşlandığını söylüyor ve Mehtap Murat’ın anlattıklarına oldukça sinirleniyor. Esmer kadınlardan hoşlandığını dile getiren Murat’ın yanına giden Mehtap Murat’ın hediyesi olan kolyeyi geri veriyor ve ağlayarak gelinler evine geri gidiyor. Bakalım Murat ve Mehtap aşkı bitecek mi?

Kısmetse Olur evinin muzip erkeği Eser’in doğum günü bütün ev halkı tarafından sürpriz bir şekilde kutlanırken, Eser gözyaşlarını hakim olamıyor ve Cansel’e sarılarak ağlıyor.

Kısmetse Olur 91. Yeni bölümüyle 5 Şubat Cuma günü 12:45’te Kanal D ekranlarında olacak.
Kısmetse Olur 91.Bölüm Fragmanı izle

Hayatının aşkını arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçiriyor. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse sevgili eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenmek zorunda kalıyor, yerlerine ise yeni adaylar geliyor. Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmiyor.

Kısmetse Olur evine veda eden isim Gözde DENİZ oluyor.
Kısmetse Olur evine yeni katılan yarışmacı Hazal Atabek oluyor.

Kısmetse Olur Eleme Gecesi 7 Şubat – İzle

6 Şubat Cumartesi akşamı da yeni bölümüyle 23.30’da ekrana gelecek olan Kısmetse Olur, haftanın finali bölümüyle artık her pazar 22.15’te Kanal D ekranlarında olacak.

Seda Akgül nasıl kilo verdi?

Kısmetse Olur sunucusu kimdir? Seda Akgül nasıl zayıfladı?
Fazla kilolarından kurtulmayı başaran güzel sunucu Seda Akgül bu arada saç rengini de değiştirdi. Saç rengini daha koyulaştıran Seda Akgül artık çok daha fazla genç göstermeye başladı. Ayrıca giyim tarzını da değişiklik yapan güzel sunucu son zamanlarda daha spor giyinmeye başladı. Böylelikle güzel sunucu Seda Akgül ekranlarda son zamanlarda daha zayıf görünmeye başladı. Özetle Seda Akgül’ün reçetesi; fazla kiloları atma ve gençleşme.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.