Kısmetse Olur Eleme Gecesi – 20 Mart

Kısmetse Olur Elenecek İsim Sızdı! Kısmetse Olur Ceyda Elendi mi? Ceyda Kırıcı Kimdir? Kısmetse Olur’da Kim Birinci Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi?

Televizyon ekranlarının oldukça farklı izdivaç programı Kısmetse Olur evinde bu hafta elenecek isim yine geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi internet alemine sızdı. Kısmetse Olur eleme gecesi bu hafta yarışmaya Ceyda Kırıcı veda edecek. Yakışıklı damat adayı Adnan ile yaşadığı büyük aşkı bitiren Ceyda Kırıcı kimdir? Ceyda neden elendi? Kısmetse Olur’da hangi isimler Ceyda’nın elenmesini istedi? Kısmetse Olur’da haftanın birincisi kim oldu? Ceyda Kırıcı nasıl elendi? Kısmetse Olur Eleme Gecesi detayları yazımızda.

Kısmetse Olur’da Ceyda elendi! Kısmetse Olur evinde 20 Mart akşamı yapılacak olan eleme gecesinde elenen isim Ceyda Kırıcı olacak. İnternete sızan bu bilgi şimdiden pek çok sitede manşetlerinde dolaşıyor. Ceyda Kısmetse Olur’dan neden elendi? Bu sorunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

KISMETSE OLUR CEYDA NEDEN ELENDİ?
Önceki haftalarda Ceyda’nın eski nişanlısıyla çektiği klip Adnan ile arasının açılmasına sebep olmuştu. Ceyda ile Adnan, Kısmetse Olur evinin en çok sevilen sevgilileri nasıl oldu da bu hale geldiler? Ceyda’nın agresif ve tutarsız tavırları mı yoksa Adnan’ın yeni talipleri tanımak istemesi mi, Ceyda’nın evden ayrılmasına sebep oldu?

Kısmetse Olur 127.Bölüm Fragmanı

Hatırlayacağınız gibi Ceyda, eski nişanlısıyla klibinin olduğu ortaya çıkınca tam anlamıyla evin en agresif ismi Melis’in oyuncağı olmuştu. Melis, sadece Ceyda mutsuz olsun diye haftalarca resmen Adnan ile sevgili oyunu oynamıştı. Ceyda’nın Melis ile Adnan ilişkisi karşısında sergilediği sinirli tavırlar da oldukça büyük eleştiriler almıştı.

Kısmetse Olur Kim elendi sorusunun yanıtı internete sızan bilgilere göre Ceyda Kırıcı oluyor. Bildiğiniz gibi Adnan yakışıklılığıyla ve sempatik tavırlarıyla Kısmetse Olur yarışmasının en sevilen genç isimlerinden biri. Ceyda ile ayrılığı sırasında halk her zaman Adnan’ın arkasında yer aldı.

Kısmetse Olur kim elendi sorusunun yanıtı 20 mart akşamı yani bu pazar günü yayınlanacak bölümde büyük ihtimalle Ceyda Kırıcı olacak. Adnan ile ilişkisi sona erdikten sonra tamamen içine kapanan Ceyda, eski popülerliğini de kaybetmişti. Kısmetse Olur yarışmasının başlarında devamlı birincilikler kazanan Ceyda, haftalardır birincilik yaşayamıyordu.

Sadece en popüler ve sevimli yarışmacıların evde kalmaya hak kazandığı yarışmada eski ününü tamamen kaybeden Ceyda, Adnan ile de ilişkisini devam ettiremeyince kendini yarışmanın dışında buldu.

kismetse-olur-eleme-gecesi-20-mart
kismetse-olur-eleme-gecesi-20-mart

Kısmetse Olur evindeki SMS oylamasının tamamen sahte olduğunun ispatı olarak görülen sızıntılar devam ediyor. 20 Mart pazar günü yapılacak olan oylamada kimin gittiği şimdiden belli. Daha önce de bütün isimler günler öncesinden internete sızmıştı.

20 Mart pazar günü yayınlanacak olan Kısmetse Olur eleme gecesinde gidecek isim tekrar internete sızdı. Elenen isim Adnan Kızıltaş’ın tamamen gözden çıkardığı eski sevgilisi Ceyda Kırıcı oldu. Adnan ‘Ceyda evde olduğu müddetçe yeni birine yönelemediğini’ dile getirmişti. Eski sevgilisi Umut Kaya ile olan klip görüntüleri olay yaratan Ceyda’nın anında bileti kesildi.
Ceyda Kırıcı’nın eleneceği Kısmetse Olur final gecesinde SMS birincisi tekrar barıştırılan Eser West ve Cansel Çördük oluyor. Eser West çeki kazanan isim olurken elenen de Ceyda Kırıcı olacak. Ceyda’nın kardeşi de sosyal medyada ‘Ablam elendi’ yazısı paylaşarak bu bilgiyi doğrulamış oldu. Hatırlandığı gibi Ceyda’nın babası da geçen hafta Adnan Kızıltaş’a ağır konuşmuş ve kızını yarı yolda bırakmakla suçlamıştı.

Kısmetse Olur Eleme Gecesi – 20 Mart
Adnan Kızıltaş eski sevgilisi Ceyda Kırıcı ile köprüleri atınca Kısmetse Olur ekibi anında ona kapıyı gösterdi. Aynı şekilde Adnan kendisine talipli olarak gelen Betülay Coşkun’u da beğenmeyince o da yarışmadan gönderildi. Adnan Kızıltaş Kısmetse Olur ekibinin torpilli ismi olduğu konuşulmaya başlandı.

Kısmetse Olur eleme gecesi geçen hafta pazar gününden salı gününe ertelenmişti. Bu eleme gecesinde Nur ve Batuhan SMS birincisi olmuş elenen isim de Adnan Kızıltaş’a talipli olarak gelen Betülay Coşkun olmuştu. Adnan Betülay’ı beğenmeyince yapım ekibine tabi ki onu elemek düşmüştü.

Kısmetse Olur 24.Haftanın Finali – Tıkla İzle

20 Mart akşamı yapılacak Kısmetse olur eleme gecesinde gidecek isim Ceyda Kırıcı. Ceyda Kırıcı eski sevgilisi Umut Kaya ile klip görüntüleri ortaya çıkınca tam anlamıyla hedef haline gelmişti.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.