Kısmetse Olur 6 Mart Eleme Gecesi

Bakalım Kısmetse Olur 6 mart eleme gecesinde (22.hafta) kim elenecek?

Kanal D ekranlarının sevilerek ve heyecanla takip edilen yarışma programı Kısmetse Olur’da 22.haftanın eleme gecesinde yine ortalığı kasıp kavuracak. Kısmetse Olur’da kim elendi? Fenomen haline gelen Kısmetse Olur’un eleme gecesinde yine duygusal ve kızgın anlar yaşanacağına emin olabilirsiniz. Kısmetse Olur’da bu hafta yine bir çift ayrılık şoku yaşayacak. Peki damat adaylarından mı yoksa gelin adaylarından mı bir yarışmacı elenecek? İşte Kısmetse Olur 22.haftanın final fragmanı.

Kısmetse Olur’dan bu hafta kim elendi ve eve kim katıldı yine basına sızdı.
Kısmetse Olur’dan bu hafta kim elendi sorusu yine erkenden cevabını buldu. Kısmetse Olur 6 Mart eleme gecesinde eve yeni katılan Betülay Coşkun kimdir? İşte Kısmetse Olur bu hafta bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.

İlk olarak Kısmetse Olur 6 Mart eleme gecesi, yarışmaya katılacak olan isim Betülay  Coşkun olacak. Betülay Coşkun bakalım Kısmetse Olur yarışmasında nasıl bir performans sergileyecek. Yeni gelin adayı Betül Ay hangi damat adayı içim eve gelecek oldukça merak konusu. Kısmetse Olur evinden bu hafta kim elendi sorusunun yanında eve yeni gelen kim sorusunun cevabı da gelen bilgiler arasında. Bu hafta Kısmetse Olur evine Betül Ay isimli gelin adayı bomba gibi geliyor. Güzel gelin adayı kimdir ve kime talip olacak? Bunun cevabı da çoktan sızan bilgiler arasında yer alıyor. Betül Ay Kısmetse Olur evine yakışıklı damat adayı Adnan Kızıltaş için geliyor. Bakalım bu gelişme Ceyda Kırıcı’yı nasıl etkileyecek. Kısmetse Olur kavga sahnelerine yenileri eklenecek gibi görünüyor.
kismetse-olur-6-mart-eleme-gecesi_1

kismetse-olur-6-mart-eleme-gecesi_2

Kısmetse Olur Daniela Elendi
Kısmetse Olur 6 Mart eleme gecesi yapılacak olan ve merakla beklene oylamada en çok oyu alan Daniela Grajdeanu Kısmetse Olur evine veda ediyor. Kısmetse Olur evinde Tankut Denker ile yaşadığı aşk yarım kalacak olan Daniela Grajdeanu yerine Betül Ay geliyor. Bu arada bu hafta izleyiciler tarafından koruma altına alınan isimler Nur ile Adnan oldu.

Kısmetse Olur yarışmasının agresif gelin adayı Ceyda Kırıcı eski sevgilisi Umut Kaya ile tekrar konuştuğu ve klibinde oynadığı ortaya çıkınca sevgilisi Adnan’dan özür üstüne özür dilemişti. Adnan Kızıltaş Ceyda’nın özürlerini kabul etmeyince de Ceyda Kırıcı onun eski sevgilisi ile olan çocukluk sırrını herkese anlatmıştı.

Kısmetse оlur evindе bu hafta yеni aşklаr yine gündemde. Emre Hazal’a resmen ilan-ı aşk etti.

Hazal ve Emre aşklarını ilan ediyor!

Adnan Ceyda aşkı artık tamamen bitecek mi? Adnаn Ceyda’ya еskisi gibi davranabilecek mi? Ayça Batuhan’la mı yoksa Ali ile mi aşka yelken açacak. Murat ve Mehtap tekrar barışacak mı? Semih ilе Nur’un konuştuklarını görüyorsunuz aralarında ki buzlar eriyecek mi? Hırçın gelin adayı Melis’in bu duruma reaksiyonu nasıl olacak? Kısmetse olur еvinde aşklar ve heyecanlı dakikalar tüm hızıyla dеvam ediyor. Kısmetse Olur 22.hafta eleme gecesi fragmanında şok görüntüler sizi bekliyor. Cansel ile Eser bu sefer ayrılıyor mu? Eser yüzüğünü fırlatıyor, Cansel bu aşk bitti diyor başka bir şey demiyor. Ayça yakışıklı damat adayı Semih’e gerçekten aşık mı? Agresif gelin adayı Mehtap bakalım yüzüğünü atacak mı? İşte olay yaratan Kısmetse Olur 22.Hafta Final Fragmanı.

Kısmetse Olur 6 Mart Eleme Gecesi Fragmanı – İzle

Kısmetse Olur 116.Bölüm Sürpriz Buluşma bölümü 5 Mart Cumartesi gecesi 23.45’te Kanal D ekranlarında olacak.

Kısmetse Olur 22. Hafta Finali ise 6 Mart Pazar gecesi 22.15’te Kanal D ekranlarında olacak.

Kısmetse Olur 22. Hafta Final Bölümü Tamamı – Tıkla İzle

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.