Kısmetse Olur 4. Hafta Finalinde Kim Elendi?

Kısmetse Olur 4. hafta kim elendi, merakla beklenen sms sonuçları ne oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan heyecan dolu yarışma programı Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta kim elendi? Bakalım bu hafta hangi gelin ve damat aday Kısmetse Olur evine veda etti? Hangi gelin ve damat adayı yapılan sms oylaması ile koruma altına alındı? Bütün bu merak edilen detayları yazımızda okuyabilirsiniz.

Kanal D ekranlarında bu sezon oldukça farklı ve başarılı bir yarışma programı yayınlanmaya başladı. Yarışmada 7 gelin adayı ve 7 damat adayının kıyasıya yarıştığı programda büyük ödül ise, Muhteşem Bir Düğün. Kısmetse Olur yarışmasında her Cumartesi akşamı bir gelin adayı ve bir damat adayı evden ayrılıyor ve yarışmadan eleniyor. Kısmetse Olur yarışması, yayınlanan izdivaç benzeri bir program ancak konsepti oldukça farklı ve ilginç. TV8 ve ATV gibi başarılı televizyon kanallarında yayınlanan yarışma programlarından çok daha fazla ilgi çekiyor. Kanal D televizyonu bu iki kanala rakip olmak için yayına aldığı Kısmetse Olur, diğer rakiplerinden bir hafta sonra yayın hayatına başlamasına rağmen ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda.

Kısmetse Olur 5. Hafta Final Fragmanı İzle

Kısmetse Olur yarışmacıları kimler?

Gelin Adayları Kimler?
MELİS BUSE BETKAYAN, CANSEL ÇÖRDÜK, AYÇA BEĞEN, CEYDA KIRICI, DANİELA GRAJDEANU, MEHTAP TAŞKIRAN ve MELEK ÇELEBİ (yeni katıldı)

Damat Adayları Kimler?
EMRE UBEYLİ, ESER WEST, ERDEM DALFİDAN, MURAT ÖZBAKAN, SERHAN ÇELİKER, TANKUT DENKER ve ADNAN KIZILTAŞ (yeni katıldı)

Kısmetse Olur 4. Hafta Finali Sonuçları Aşağıda

Kanal D ekranlarında başladığı günden bu yana büyük ses getiren ve ilgi ile izlenen programı Kısmetse Olur yarışmasında bu haftanın finali geldi çattı. Bu hafta evde yeni gelin adayı Melis ve Ceyda arasında çok büyük gerginlikler yaşandı. Kısmetse Olur evinde Serhan’ın Daniela’ya oldukça fazla ilgi göstermesini bir türlü kabullenemeyen Ceyda, bu hafta eve geçtiğimiz cumartesi akşamı katılan yeni gelin adayı Melis ile kavga etti.

Kısmetse Olur evinde bu hafta, Melis ve Daniela’nın Serhan hakkındaki diyaloglarına yorum yapan Ceyda’ya Melis’in çıkışı oldukça sert oldu. Yeni gelin adayı Melis’in Ceyda’ya ; “Serhan’ı boşver, burada hoşlandığın bütün erkekleri elinden alırım” diyerek sert bir çıkışta bulunması ile evde tansiyon bir anda gerildi. Bakalım bu hafta yeni gelin adayı Melis evdeki dengeleri nasıl değiştirecek?

Kısmetse Olur – Melis ve Ceyda Kavgası;

Kısmetse Olur evinde Ayça ve Emre aşkı nereye doğru gidiyor? Yakışıklı damat adayları Serhan ve Soner arasında son günlerde yaşanan koltuk krizi bakalım nereye varacak?

Eve girdiği günden bu yana damat adayı Serhan’ı çok kıskanan ve Daniela ile yakınlaşmasını hazmedemeyen Ceyda bu hafta sert bir şekilde tepkisini Serhan’a da gösterdi. Serhan tarafından daha da sert tepki alan Ceyda evde yaşanan bu gerilimin ardından gözyaşlarını tutamadı.

Yaşanan bütün bu olayların gölgesinde bakalım Kısmetse Olur Final Gecesi ne gibi sonuçlar doğuracak?

31 Ekim Cumartesi – Kısmetse Olur 4. Hafta Final Gecesi Fragmanı İzle

Kısmetse Olur 31 Ekim Final Gecesi sonuçlarını ve elenen yarışmacıların isimlerini canlı olarak sayfamızda bulabilirsiniz.

 

23:55 Gelin adayları, bu hafta bakalım hangi damat adayını koruma altına alacak?

Murat, gelin adayları tarafından bu hafta koruma altına alınan damat adayı oldu.

 

00:15 Bakalım, damat adayları bu hafta bakalım hangi gelin adayını koruma altına alacak?

Daniela, damat adayları tarafından bu hafta koruma altına alınan gelin adayı oldu.

 

00:30 Bu hafta Kısmetse Olur Yarışmasında Elenen Gelin Adayı; Melek
Melek Çelebi, Kısmetse Olur yarışmasından elendi.

 

00:46 Bu hafta Kısmetse Olur Yarışmasında Elenen Damat Adayı; Eser

Eser West, Kısmetse Olur yarışmasından elendi.

Kısmetse Olur Evine, daha önce elenen damat adayı Ercan Çiftçi oy birliği ile tekrar geri döndü.

Kısmetse Olur Evine, daha önce elenen gelin adayı Duygu Yıldırım oy birliği ile tekrar geri döndü.

Heyecanla devam eden Kısmetse Olur yarışmasına katılıp hem hayatınızın aşkını bulmak hem de muhteşem ödüllere sahip olmak için yapmanız gereken sadece, www.kanald.com.tr web adresindeki “Kısmetse Olur” başvuru formunu doldurarak, yarışmacı adayı olmak. Siz de hayatınızın aşkını bulmak ve onun muhteşem bir düğünle evlenmek istiyorsanız katılın ve kazanın.

KANAL : KANALD
GÜN : CUMARTESİ
SAAT : 23.30
KISMETSE OLUR 4. HAFTA FİNAL GECESİNİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


  1. Kısmetse Olur 31 Ekim Cumartesi Final – İzle | Modasahne

    […] Kısmetse Olur 4. Hafta Finalinde Kim Elendi? […]

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.