Kısmetse Olur 31 Ekim Cumartesi Final – İzle

Kısmetse Olur 31 Ekim Haftanın Finalinde bakalım bu hafta kimler elenecek?

31 Ekim Cumartesi akşamı heyecanla beklenen final bölümü yayınlanacak. Kısmetse Olur 4. Hafta Final bölümünden bakalım hangi adaylar elenecek? Ayrıca 10 bin TL ödülü bakalım hangi adaylar kazanacak?

31 Ekim Kısmetse Olur finalinde elenen yarışmacılar kimler oldu? Kısmetse Olur 4. hafta finalinde bakalım neler yaşandı? Ceyda tekrar gözyaşlarına boğuldu? Serhan ve Daniela yakınlaşması artarak devam ediyor. Kısmetse Olur 20. bölüm haftanın finaline dair merak edilen bütün haberler yazımızda olacak.

Kısmetse Olur 7 Kasım Cumartesi Final – İzle

Birbirinden güzel, gelin ve damat adaylarının hayatının aşkını aradığı Kısmetse Olur yarışma programı heyecan dolu 4. hafta final bölümüyle nefesleri kesecek. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma da, en güzel dizi senaryolarına taş çıkaran aşk, ihanet ve entrika dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Bunun yanında her geçen gün yarışmacıların karakterleri ortaya çıkmaya başlıyor. Evlilik hayali ile yanıp tutuşan birbirinden güzel gelin ve damat adayları birbirlerini tanımak için ellerinden geleni yapıyor. Bir çok farklı yaş gruplarından oluşan yarışmacılar sosyal statüleri ve hayat tarzları ile birbirlerinden ayrılıyor. Şu anda bile başvuru yapabileceğiniz programa Kanal D web sitesi üzerinden ulaşmanız mümkün.

Kısmetse Olur 5. Hafta Eleme Heyecanı

31 Ekim Cumartesi – Kısmetse Olur 4. Hafta Final Fragmanı

31 Ekim akşamı yayınlanacak Kısmetse Olur haftanın finaline Ceyda ve Serhan‘ın büyük kavgası damgasını vuracak. Kısmetse Olur yarışmasının ilk günlerinde birbirleriyle oldukça fazla yakınlaşan Ceyda ve Serhan’ın arasında tam anlamıyla kıskançlık krizi yaşanıyor.

Evli ve Öfkeli 5. Bölüm İzle

Yakışıklı damat adayı Serhan ani karar vermemek için diğer yarışmacıları da tanımaya çalışması Ceyda’yı tam anlamıyla göz yaşlarına boğdu. Özellikle de Daniela ve Serhan yakınlaşması gözle görülecek şekilde ilerlemişti. Serhan’ın bu ilgisizliği karşısında Ceyda çok öfkelendi. Kızgınlığını kelimelerle ifade edemediği anlarda göz yaşlarına hakim olamadı. Diğer yandan Serhan ve Eser kavgası bir kez daha gündeme geldi. Serhan’ın her yaşanan olayda adının geçmesi diğer yarışmacıları oldukça rahatsız etmeye başladı. Programın güzel sunucusu Seda Akgün ortamı yumuşatmak adına farklı yollara başvurmak zorunda kaldı.

Kısmetse Olur – 3. Haftanın Finali İzle

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekrana gelen ve her cumartesi günü de haftanın finali ile ekranlarda olan Kısmetse Olur’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 4. haftayı da geride bırakacak olan ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Kısmetse Olur’da bakalım bu hafta hangi gelin ve damat adayı yarışmadan ayrılacak? Her hafta sonu 1 gelin ve 1 damat adayının ayrıldığı ve aynı zamanda yeni yarışmacıların katıldığı Kısmetse Olur haftanın finali ile 31 Ekim Cumartesi gecesi Kanal D ekranlarında olacak.

Kısmetse Olur evinde Bıyık kavgası. İşte Cansel ve Melis’e uyarı getiren kavganın görüntüleri;

Kısmetse Olur yarışması en son katılan Melek Çelebi kimdir? Yarışmaya en son katılan gelin adayı Melek güzelliği ve tavırları ile özellikle damat adaylarının bütün hafta boyunca dikkatini çekti. Adnan ve Melek geçen hafta eve yeni katılan yarışmacılar oldu. Melek Çelebi‘nin Kısmetse Olur evinde kiminle yakınlaşacağı hala merak konusu. Ayrıca Melek’in güzelliği yüzünden bazı gelin adayları kendi aralarında Kısmetse Olur evinde kavgaya tutuştular.

Kısmetse Olur 4. Haftanın Finali Fragmanı Tıkla İzle

KANAL : KANALD
GÜN : CUMARTESİ
SAAT : 23.30
KISMETSE OLUR 4. HAFTANIN FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kısmetse Olur 4. Hafta Finalinde Kim Elendi? Tıkla Öğren

loading...

4 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


 1. Kısmetse Olur 19.Bölüm - İzle - 30 Ekim | Modasahne

  […] Kısmetse Olur 31 Ekim Cumartesi Final – İzle […]

  Reply
 2. Kısmetse Olur 18. Bölüm İzle - 29 Ekim | Modasahne

  […] Kısmetse Olur 31 Ekim Cumartesi Final – İzle […]

  Reply
 3. Kısmetse Olur 24 Ekim Cumartesi Finali – 15. Bölüm İzle | Modasahne

  […] Kısmetse Olur 31 Ekim Cumartesi Final – İzle […]

  Reply
 4. ece

  Ceyda seni cok seviyorum agırlını bozma ayça meliskoguş agaları işallah elenir gidersiniz evden sermin cok tatlısın uyma onlara aglama dimdik ayaktadur yeri dar olan gider duygu apla senide seviyorum

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.