Kısmetse Olur 22. Bölüm İzle – 4 Kasım Çarşamba

Kısmetse Olur Evinde Kızların İnanılmaz Kavgası

Kısmetse Olur yarışmacılardan Mehtap Taşkıran, adeta çocuğu yerine koyduğu ve çok değer verdiğini söylediği tavşanla dalga geçilmesi üzerine çok sinirlendi ve adeta çıldırdı. Bunun üzerine Kısmetse Olur evinde tam anlamıyla kaos yaşandı. Bu olay üzerine ekranlarda yine çok konuşulacak ilginç anlar yaşandı. Kısmetse Olur yarışmacılardan Mehtap, tam anlamıyla çocuğu yerine koyduğu ve onu çok sevdiğini söylediği tavşanla dalga geçilmesi üzerine küplere bindi.

Kısmetse Olur Kavga – Mehtap Çerçeve Fırlattı.

Yaşanan sürtüşme sırasında, bir anda yerinden fırlayan Mehtap, Daniela’ya ait olan çerçeveyi tüm gücüyle yere fırlattı. Mehtap, diğer Kısmetse Olur yarışmacılarının araya girmesiyle güçlükle sakinleştirildi. Ayrıca bu hafta Ayça ile konuşan Daniela, Duygu’nun sürekli laf arasına girmesine oldukça fazla tepki gösterdi.

Son dönemlerin heyecanla izlenen yarışma programı, Kısmetse Olur yeni 22. bölüm fragmanı izle. Kanal D ekranlarında yeni yayın sezonunda yayın hayatına başlayan ve reytingleri tam anlamı ile alt üst eden heyecan dolu yarışma Kısmetse Olur’da bu hafta sonu yine bir eleme heyecanı yaşanacak. Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta sonu 5. eleme finali ile Kısmetse Olur evinden ayrılan yarışmacılar hangi isimler olacak? 10 bin liralık harika para ödülü ve yarışmacıların 1 hafta daha evde kalmalarını sağlayacak koruma ödülünün sahibi yarışmacılar bakalım bu hafta hangi gelin ve damat adayları olacak heyecanla bekliyoruz. 5. Haftada Kısmetse Olur Finalinde evden ayrılmak zorunda kalan yarışmacılar kimler olacak?

Dün yayınlanan bölümde, Ayça’nın anne ve anneannesi ile Emre’nin teyzesi Kısmetse Olur evine geliyor ve Emre’nin teyzesi Ayça’yı uygun gelin adayı olarak görmediğini açıklıyor

Kısmetse Olur evinde Ayça ve Emre aşkına aileler karşı çıkıyor.

5. Hafta da Kısmetse Olur yarışmacıları kimler?

Gelin Adayları Kimler?
MELİS BUSE BETKAYAN, CANSEL ÇÖRDÜK, AYÇA BEĞEN, CEYDA KIRICI, DANİELA GRAJDEANU, MEHTAP TAŞKIRAN ve DUYGU YILDIRIM (yeni katıldı)

Damat Adayları Kimler?
EMRE UBEYLİ, ERDEM DALFİDAN, MURAT ÖZBAKAN, SERHAN ÇELİKER, TANKUT DENKER, ADNAN KIZILTAŞ ve ERCAN ÇİFTÇİ (yeni katıldı)

KANAL : KANALD
GÜN : 4 Kasım Çarşamba
SAAT : 12.45

Kısmetse Olur 22. Bölüm Tamamını İzle

Kısmetse Olur 23.Bölüm Fragmanı İzle

loading...

8 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


 1. Kısmetse Olur 21. Bölüm İzle - 3 Kasım Salı | Modasahne

  […] Kısmetse Olur 22. Bölüm İzle […]

  Reply
 2. Maria

  I like ZwiebelnDa ich dummerweise die saegftin Dinger nicht gequetscht, sondern zerschnitten habe, Tre4nten mir die Augen, sodass ich den Artikel erst jetzt sehen konnte.Wichtiger Hinweis:The Onion ist ein Satire-Magazin.

  Reply
 3. http://www.blrimages.net/

  Il Cardinal Bagnasco dimostra grande equilibrio. I festini di Arcore sono incompatibili con la morale cristiana; tuttavia coloro che li stanno strumentalizzando per rovesciare il governo Berlusconi sono i medesimi che avversano la scuola cattolica, intendono introdurre il matrimonio omosessuale, ecc. Sono certo che la Chiesa è in grado di distinguere i suoi veri nemici.

  Reply
 4. http://www.blrimages.net/

  Bryan,I don't see a huge problem with that version of the ad. I actually worked for a while in the "classified special sections" department at a major daily, and there was no way they would let us co-opt the nameplate of the newspaper for this type of stuff. We couldn't use the same headline fonts, body fonts, etc.The knock-off front page is really bad. thanks for your comment.

  Reply
 5. http://www.wisspurrs.com/

  Jag tolkar fenomen som det medvetna drickandet av Pabst Blue Ribbon och liknande sunköl som en slags motreaktion mot mikroölandet. Gödsvinet varnade småbryggarna för detta redan för två och ett halvt år sedan:

  Reply
 6. http://www.cheapinsurance.myfreeip.me/

  At last, someone comes up with the “right” answer!

  Reply
 7. http://quotes4u.liquorisquicker.net/how_to_get_insurance_before_buying_a_car.xml

  we all have undiscovered lands within our inner worlds. The tragedy is if we are too scared to see beyond our limiting boundaries we never get to explore them…

  Reply
 8. http://www./

  Coucou les filles super continuez ainsi vous nous faîtes rêver, d’autant plus qu’en se connectant sur le site Roses des sables,on voit de super vidéos et de belles photos, peut être on vous verra???? petite pensée pour Pépère!!!!!!! ah au fait, SMS mais quel numéro????

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.