Kısmetse Olur 17 Mart

Kısmetse Olur evinde bakalım bugün bizi ne gibi bombalar bekliyor? – izle

Kısmetse Olur 17 Mart bölümü olan Kısmetse Olur 125. bölüm fragmanı yakın zamanda yayınlandı. Kanal D ekranlarının merakla takip edilen evlilik programı Kısmetse Olur’un bugün yayınlanacak olan bölümünde bakalım bizi ne gibi sürprizler bekliyor olacak? Kısmetse Olur evinde bugün yine sular tam anlamıyla bulanıyor. Kavgalar, heyecanlar, ayrılıklar, mutluluklar, yeni ilişkiler, göz yaşları Kısmetse Olur’da bugün hepsi bir arada yaşanacak. Detaylar yazımızda.

17 Mart Kısmetse Olur 125. bölüm fragmanı yazımızda. Kanal D ekranlarının en sevilen izdivaç ve evlilik şov programı Kısmetse Olur’da bugün neler oluyor? oldukça merak konusu. İşte; Kısmetse Olur 17 Mart sürprizleri.

Kısmetse Olur evinde bugün HazEm aşkında çatırdamalar meydana geliyor. Kısmetse Olur evinin en düzeyli ilişkisi olarak dikkat çeken çifti Hazal ve Emre, bugün oldukça şiddetli bir tartışma yaşacaklar. Emre, Hazal’ın davranışlarından oldukça rahatsız oluyor ve “Bana baskınlık kurmaya çalışma en sevmediğim hareketler biridir. Kendi isteğinle gelmediysen gidebilirsin.” diyerek adeta rest çekiyor. Hazal, Emre’nin bu ağır sözlerine dayanamıyor ve “Gidiyorum o zaman.” diyor ve Emre’nin yanından bir anda ayrılıyor.

Kısmetse Olur 125.Bölüm Fragmanı

Melis ve yeni gelin adayı Cansu arasında oldukça sert bir tartışma çıkıyor!

Yakışıklı damat adayı Emre, damat adayı arkadaşları ile Hazal’la olan kavgasını konuşurken Adnan; “Hazal, ilişkide kavgayı çok seviyor.” yorumunu yapıyor.

Ayça’yı ikna etmeyi başarıp yeni bir ilişkiye yelken açan Batuhan, eve yeni gelen güzel gelin adayı Cansu için Ayça’nın yanında “Ben yeni kızdan acayip elektrik aldım.” diyor. Batuhan, bu sözlerinde gerçekten ciddi mi, yoksa Ayça’yı kızdırmak için mi böyle bir şey söylüyor?

Melis, yeni gelin adayı Cansu ile nihayet kavgalara başlıyor. Melis, Cansu’ya “Çayın bitti yürü, benim asabımı bozma kalk. Beni yükseltirsen senin için çok büyük sıkıntı olur.” diyor. Cansu ve Melis arasında ki tartışma iyiden iyiye büyüyor.

Melis, Semih’le de tartışma yaşıyor. Fakat, Semih oldukça sert çıkıyor ve “Benimle ilgilenme, anlayabiliyor musun? Çok fena gerileceğim bak, muhatabına bak!” diyor. Kavga şiddetli şekilde devam ediyor. Daha sonra gelinler evine giden Melis, Semih’in arkasından konuşmasına hiç dayanamıyor ve ona hesap sormak için geri geliyor. Melis, “Sen kim oluyorsun da benim kişilik analizimi yapıyorsun?” diye bağırmaya başlıyor. Melis ve Semih arasında ki kavga bitecek gibi değil. Yaşanan tüm olayların tüm detaylarını Kısmetse Olur’un bugün yayınlanacak olan bölümünde izleyebilirsiniz.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.