Kısmetse Olur 13 Mart Final – İzle

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi?

Heyecan fırtınalarının yaşandığı Kısmeste Olur yarışmasında her hafta ilginç olaylar, kavgalar, duygulu anlar, aşklar, ihtiraslar bir an olsun eksik olmuyor. Son zamanlarda sıkıcı televizyon programlarının arasında ilaç televizyon izleyicisine adeta ilaç gibi gelen farklı formatta ki evlilik programı Kısmetse Olur tam anlamıyla reytingleri sildi süpürdü. 22. haftasını geride bıraktığımız Kısmetse Olur’da bu hafta 23. Hafta heyecanı yaşanacak. Kısmetse Olur eleme gecesi bölümünde dün akşam gelin adayı Daniella elendi. Kısmetse Olur evinde şok etkisi yaratan bu eleme, bakalım önümüzde ki hafta ne gibi olaylar neden olacak.

Kısmetse Olur 23.Haftanın Finali Fragmanı

Kısmetse Olur 13 Mart Final gecesi şimdiden merakla ve heyecanla bekleniyor. Televizyon ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur‘un dün akşam yayınlanan haftanın finaline bir ayrılık şoku daha yaşandı. Heyecanın tam anlamıyla dorukta olduğu Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? sorusunun yanıt bulduğu Kısmetse Olur eleme gecesi elenen isim ve arkadaşları gözyaşlarına boğdu.

Kanal D ekranlarında televizyon izleyicisi ile buluşan ‘Kısmetse Olur’da eleme gecesi yaşandı. Kısmetse Olur’da veda eden isim bu hafta Daniella oldu. Oldukça gergin anların yaşandığı eleme gecesinde en dikkat çeken olay ise yakışıklı damat adayı Eser’in güzel sevgilisi Cansel’in yüzüne yüzük fırlatması oldu. Sevgilisinin bu tavrı karşısında adeta şoke olan Cansel, sadece ‘CanEs bitti’ dedi ve daha fazla yorum yapmadı. Bu ve bunun gibi birçok sorunun yanıtı bu hafta Kısmetse Olur 23. hafta yanıtlanacak. Kısmetse Olur 13 Mart Final gecesi şimdiden heyecanlar bekleniyor.

loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


  1. Anonim

    Mehtaptan nefret ediyorum erkekleri de anlamiyrum neden elemiyolar mehtabi adnan ceyda seni cok seviyo kimsenin gazina gelme mehtap ortaligi karistirmakta bir numara murati haketmiyo cok sevindim ayrildklarina

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.