Kırgın Çiçekler 38. Bölüm İzle

Kırgın Çiçekler 38.bölüm fragmanı nihayet yayınlandı: Defne yetimhaneye yolu göründü.

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. 21 Mart akşamı ekrana gelecek 38. bölümde Defne kendini yetimhanede buluyor. İşte Kırgın Çiçekler yeni bölümünden oldukça merak edilen detaylar yazımızda.

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı (38. bölüm): Defne yetimhaneye gitmek zorunda kalıyor.
Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı nihayet çıktı ve dizinin önümüzdeki hafta 21 Mart’ta ekrana gelecek 38. bölümünden ilk görüntüler izleyicileri oldukça mutlu etti. Seyircilerin efsane bir bölüm olmasını beklediği Kırgın Çiçekler yeni bölümde dizinin en nefret edilen karakterlerinden biri olan Defne yetimhaneye gidiyor.

Eylül Resmen Yalvarıyor
Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında göze çarpan bir diğer detay ise Eylül’ün Serkan’a kendisinden nefret etmemesi için tam anlamıyla yalvarıyor olması. Fakat Serkan bu yakarışları hiç umursamıyor yani Kırgın Çiçekler 38. yeni bölümde Serkan ile Eylül iyice birbirlerinden kopacaklar ki bu da seyircileri oldukça üzüyor.

Kırgın Çiçekler 38. Bölüm Fragmanı – İzle

Kırgın Çiçekler Son Bölümde Neler Olmuştu?
Seher tutuklanarak hapse atılmıştır. Meral yurda geri dönmüştür. Ekrem’in kendisini istemediğini nihayet anlayan Banu, intikam peşindedir. Defne, Seher’in durumunu öğrenince Meral’i üzecek bir plan yapmıştır. Cemre’ye karşı kendini oldukça suçlu hisseden Eylül, Kemal’den CD’yi almak için Mesude’nin yardımını kabul etmiştir. Kemal, Nazan ile yüklü bir para da anlaşarak CD’yi ona teslim etmeye karar vermiştir. Aldatıldığını düşünen Nazan, Kemal’i yok etmek için kendisiyle beraber herkesin hayatını etkileyecek bir hamle yapmıştır.

Dizinin bu son bölümünü kaçırdıysanız buraya tıklayarak 37. bölümün tamamını izleyebilirsiniz.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.