Kiraz Mevsimi 55. Bölüm – İzle

Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Kiraz Mevsimi 55. bölümü ile bu akşam seyircisi ile buluşacak

Kiraz Mevsimi 55. bölümde, Öykü ve Ayaz için işler artık daha da karmaşık bir hal alacak. Önem’in ani bir şekilde evden ayrılması Öykü’nün annesinin de gelmesine sebep olacaktır. Artık aynı evde iki anne birden olacaktır. Kiraz Mevsimi 55. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 55. Bölüm Fragmanı İzle

Fenomen haline gelen Kiraz Mevsimi dizisi bu hafta yine çok heyecanlıve keyifli. İzleyici tarafından Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Kiraz Mevsimi’nde bu akşam Önem ve Meral kıyasıya bir yarış içine giriyorlar. Bakalım Öykü ve Ayaz’ın evinde kim kalabilecek? Yoksa ikisi de mi evden gidecek? Kiraz Mevsimi 55. bölüm ile 31 Ekim Cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında.

Kiraz Mevsimi Son Bölümünde Yaşananlar

Büyük ihaleyi Önem ve Ayaz’ın şirketinin kazanması sonucunda, Öykü ile Ayaz’ın arasında problemler ortaya çıkmaya başlar. Öykü, Önem’in kendisine büyük bir tuzak kurarak ihaleyi aldığını düşünmeye başlamıştır. Ayaz ise annesinin asla böyle bir şey yapmış olabileceğine inanmıyor olsa bile, bu konuyu araştırmaya karar vermiştir.

Önem kısa bir süreliğine Öykü ve Ayaz’ın yanına taşınmıştır. Evdeki büyük gerginlik devam ederken, bir gazete haberi olayları daha da karıştırmıştır. Mete ise arkadaşlarının yoğun tepkilerine rağmen Naz’dan uzak durmayı bir türlü başaramaz. İlker ve Emre’nin yeni işleri, Sibel ve İlker’in arasındaki sorunları daha da içinden çıkılmaz bir hale sokmuştur.

Kiraz Mevsimi 55.Bölüm Fragmanı 1

Kiraz Mevsimi 55.Bölüm Fragmanı 2

Kiraz Mevsimi yeni bölümüyle 31 Ekim Cumartesi akşamı 20.15’te Fox Tv Ekranlarında. Canlı İzle

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.