Kerastase Densifique

Kerastase Paris markası kadın ve erkeklere özel seriler üreterek, kullanıcısına spesifik çözümler üretir. Saç problemleri yaş faktörü, çevresel etkiler, yanlış uygulamalar, yanlış ürünler gibi sebeplerden ötürü ortaya çıkar. En sık karşılaşılan problemleri ise yıpranma ve seyrekleşmedir.

Kök hücre teknolojisinin kullanıldığı, kadın ve erkeklere ayrı ayrı tasarlanan ve tüm saç tiplerine uygunluk gösteren Kerastase Densifique serisi, seyrek saçları yoğunlaştırarak, sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

kerastase

Kerastase Densifique Ürünleri Nelerdir ve Nasıl Kullanılmalıdır?

Kerastase Densifique Bain Densite yoğunlaştırıcı şampuan, saçı arındırıp köklerini besler. İçerisindeki biyotin sayesinde etkinliğini kaybeden köklerin canlanmasını tetiklemeye yardımcı olur. Aynı serinin Homme şampuanı ise benzer niteliklere sahip erkeklere özel bir üründür.

Kerastase Densifique Fondant Densite yoğunlaştırıcı bakım kremi ise temiz ve nemli saça uygulandığında saçların güçlenmesini, yumuşamasını ve volüm kazanmasını sağlar.

Kerastase Densifique Masque Densite yoğunlaştırıcı maske, incelmiş, sönmüş saçların canlanmasını ve dolgunluk kazanmasını sağlar. Haftada maksimum iki defa kullanılmalıdır.

loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.