İlişki Durumu: Karışık 16. Bölüm İzle

Show Tv ekranlarının eğlenceli ve nefes kesen dizisi İlişki Durumu Karışık 16. bölüm fragmanları ile izleyicileri ekran başına kilitledi

Show TV ekranlarının çok sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık nefes kesen son bölümü ile ekranlara geldi. Ayşegül boşanmak için oldukça kararlı fakat Can asla boşanmak istemiyor. Aralarında ki aşk bakalım yeniden başlayacak mı? İlişki Durumu Karışık 15. bölümünde oldukça önemli gelişmeler yaşandı. İlişki Durumu: Karışık 16. Bölümü heyecanla bekliyoruz. İşte İlişki Durumu Karışık 15. bölümü ve detayları yazımızda.

İlişki Durumu Karışık 15. son bölümü yine çok konuşuldu – İzle

Adeta gündeme bomba gibi düşen 15 bölümü ile geçtiğimiz Cumartesi akşamı ekranlardaki yerini alan İlişki Durumu Karışık dizisi yine izleyenleri şok etti. İzleyiciyi adeta ekran başına kilitleyen İlişki Durumu Karışık 16. son bölümü bu hafta çok yine konuşulacak. İşte İlişki Durumu Karışık 15. ve son bölümü ayrıntıları yazımızda.

Can’ın Ayşegül’den boşanmak gibi bir niyeti asla yok.

İlişki Durumu: Karışık’ın nefes kesen 15. bölümünde; Elif’in Ayşegül ve Can’ın evliliği için anlatığı olayların gerçek olduğuna inana aile, bu sahte ve kağıt üzerinde olan evliliğin boşanmayla bitmesini isteyecektir; fakat Can ailesinin bu tutumuna rağmen Ayşegül için savaşmaya karar verir. Ayşegül ise hayatının güzel bir sayfasını kalbinden tam anlamıyla koparıp atmak için oldukça kararlıdır. Can’ı artık tamamen geçmişinde bıraktığına kendini inandırmaya çalışan Ayşegül aslında gerçeğin hiç de öyle olmadığını anlamaya başlar.

Yaşanan olaylardan sonra tansiyonu yükselen İsmail’e hemşirelik yapma görevi Mediha’ya düşmüştür. İsmail’i Mediha’nın elinde oldukça eğlenceli ve zorlu günler bekliyordur. Geçmişin tozlu yapraklarında kalan bazı gerçekler artık gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Mediha artık istenilmeyen gelindir. Can ise kendini affetmesi için Ayşegül’ün peşine düşer.

Ayşegül’ü adım adım takip eden Can, Ayşegül’e ilginç bir teklifte bulunacaktır. Bu ilginç teklifi kabul eden Ayşegül boşanma fikrinden bakalım uzaklaşacak mı? Ayşegül kalbi ve mantığı arasında resmen sıkışıp kalmıştır. Bakalım vereceği karar ne olacak?

İlişki Durumu : Karışık 15. Bölüm İzle

İlişki Durumu: Karışık‘ın son derece heyecanlı ve keyifli 16. bölümü 31 Ekim Cumartesi akşamı Show Tv ekranlarında olacak. İlişki Durumu: Karışık 16. Bölüm fragramanını aşağıda izleyebilirsiniz.

İlişki Durumu Karışık 16.Bölüm Fragmanı – 1

İlişki Durumu Karışık 16.Bölüm Fragmanı – 2

İlişki Durumu Karışık 16.Bölüm Canlı olarak Saat 20:00’da aşağıdan izleyebilirsiniz.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.