İlişki Durumu: Karışık 14. Son Bölümü İzle

İlişki Durumu: Karışık dizisi genç ve dinamik oyuncu kadrosu ile dün akşam 14. son bölümü ile ekranlara geldi.

Ekranların sevilen dizisi İlişki Durumu: Karışık 14. son bölümünde yaşanan o öpüşme sahnesi herkesi şoke etti. Sevilen dizi İlişki Durumu: Karışık 14. son bölümü yazımızda.

Oldukça hareketli bir aşk hikayesi olan İlişki Durumu Karışık dizisi son bölümü ile dün akşam Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Heyecanla beklenen İlişki Durumu: Karışık 14. son bölümü yine nefesleri kesti. Cumartesi akşamlarına damga vuran sevilen dizinin 14. bölümünde Can ve Ayşegül arasındaki buzlar gitgide erimeye başladı; fakat gerçeklerin yavaş yavaş ortaya çıkışı yeni bir sayfa açmaya zorladı.

İşte İlişki Durumu: Karışık 14. son bölümünde yaşanan olaylar.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Murat, Ayşegül, Can, ve Elif arasındaki aşk hikayesini keyifli bir şekilde ekranlara yansıtan dizide bu hafta, izleyicileri sürpriz olaylar bekliyor. Can ve Ayşegül arasında oldukça duygusal anlar yaşanıyor. Murat ve Ayşegül arasında yaşanan gelişmeler Can’ı hayatının hatasını yapmasına sebep olurken; Ayşegül ise bu kez yepyeni bir sayfa açmaya karar veriyor.

Bu harika dizinin başrollerini ise; Berk Oktay, Seren Şirince, Pamir Pekin ve Eda Ece paylaşıyor. İlişki Durumu Karışık 14. bölümü heyecanın dorukta olduğu sahneleriyle 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de yayınlandı.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İlişki Durumu Karışık 14. son bölümünde; Ayşegül, Murat’la Fransa’ya gitmek üzere yola çıkıyorlar. Ayşegül’ü artık kaybettiğini düşünen Can oldukça berbat bir haldeyken, yaşanan bir yanlış anlaşılma yüzünden Can’ın aşkının öfkeye dönmesine neden olur. Can öfkesine yenilip hayatının hatasını yapacaktır. Can bütün yaşadıklarını balıkçıya anlatır. Balıkçının ise Can ve Ayşegül ikilisini bir araya getirip barışmalarını sağlamak için harika bir fikri vardır. İlişki Durumu Karışık yeni bölümünde Mediha ise Tahsin’in kendisini aldattığından iyice şüphelenmeye başlar. İsmail ile birlik yapmaya karar veren Mediha artık iz sürmeye başlar. Yanlış sürülen izin sonu ise büyük bir rezalet ile sonuçlanır. Can ve Ayşegül arasındaki buzlar tamamen erimeye başlar; fakat dile gelecek gerçekler Ayşegül’ün yaşamında yepyeni bir sayfa açmaya yeterlidir. Ayşegül, Can’ın elleri arasından kaybolup gidecek midir?

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 14. BÖLÜM FRAGMANI – İZLE

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.