Hayat Şarkısı 6. Bölüm

Hayat Şarkısı 6. Bölüm Hülya’yı Büyük Bir Şok Bekliyor

Henüz ilk bölümü ile kendi izleyici kitlesini oluşturmayı başaran ve her geçen gün daha da artan reytingleriyle Hayat Şarkısı 6. Bölüm merakla beklenirken, geçtiğimiz Salı akşamı yayınlanan Hayat Şarkısı 5. Bölüm tam anlamıyla izleyicileri ekran başına kilitledi. Leyla ve Kerim için İstanbul gelişmeleri neler olacak?

Kanal D ekranlarının yeni ve başarılı dizisi Hayat Şarkısı, reyting yarışına geç girmesine rağmen müthiş bir atak yaparak kendisini öne çıkarmayı başardı. Bu sezonun sinsilik ve şeytanlıkta uzak ara birincisi olan Hülya’nın hikâyesiyle henüz tanışmadıysanız hemen tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

hayat-sarkisi-6-bolum_1

Kanal D ekranlarının heyecanlı ve romantik dizileri arasına girmeyi başaran Hayat Şarkısı 5. bölümü ile Salı akşamı ekranlara gelirken, Hayat Şarkısı 6. bölüm fragmanları da gelecek bölüm ile ilgili gelişmeler için bize ışık tutacak. Heyecanla takip edilen dizi Hayat Şarkısı 5. Bölüm geçtiğimiz Salı akşamı ekrana gelirken, Hayat Şarkısı 6. Bölüm ise 15 Mart akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Bakalım Hayat Şarkısı 6.bölüm fragmanlarında öne çıkan çarpıcı detaylar neler? Melek ve Hüseyin tarafında Bayram sorunu hala devam ederken, Hülya ve Kerim’in İstanbul’a gelişi bakalım olayları hangi tarafa doğru sürükleyecek?

Hayat Şarkısı 6. Bölüm 2. fragmanı da nihayet yayınlandı. Hayat Şarkısı 6. Bölüm 2. fragmanı bu sayfadan izlenebilirsiniz. Hayat Şarkısı yeni bölüm 15 Mart akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Hayat Şarkısı 5. bölümde salı akşamı Hüseyin ile Bayram Cevher yüzleşti. Melek ilgili söylediği sözler sebebiyle oldukça sinirlenen Hüseyin ilk kez babasının karşısında durdu. Melek’in büyük aşkı Hüseyin’e hiç olmadık işler yaptırıyor.

Hülya ise yaptığı düşüncesizce yaptığı planlardan sonra tam anlamıyla köşeye sıkışıyor. Hülya, kendi çıkarı için pervasızca yaptığı bütün planların altında mı kalıyor? Yine başka planlarla bu kötü durumlardan kurtulabilecek mi? Kerim’i ne yaparsa yapsın bir türlü kendine aşık etmeyi başaramayan Leyla için hayat daha da zor bir hal gibi görünüyor. Hayat Şarkısı dizisi fragmanları ve en güncel haberleri sayfamızda olacak. Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili bütün detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hayat Şarkısı 6. Bölüm Fragman – 1

Hayat Şarkısı 6. Bölüm Fragman – 2

Hayat Şarkısı yeni bölüm ile 15 Mart’ta Kanal D ekranlarında olacak.

Burcu Biricik Kimdir?
Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya, Elmalı’da dünyaya geldi. Burcu Biricik’in annesi ve babası boşanmıştır. Burcu Biricik’in bir abisi var. Annesi çok yoğun çalıştığı için anneannesinin yanında büyümüştür. Lise yıllarında katıldığı bir tiyatro festivalinde ödül almayı başarmıştır. Burcu Biricik üniversiteyi İzmir’de okumuştur. Burcu Biricik güzelliği ve saçları ile son zamanlarda oldukça ilgi odağı.

hayat-sarkisi-6-bolum_2

hayat-sarkisi-6-bolum_3

hayat-sarkisi-6-bolum_4

hayat-sarkisi-6-bolum_5

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.