Hannah Davis Kimdir?

Amerika’lı ünlü model Hannah Davis’in Mutfaktaki Çıplak Pozuna yaklaşık 1 Saatte tam 150 Bin Beğeni Geldi

Dünyaca ünlü Maxim Dergisi‘nin Mart sayısı için çekimlere başlayan 25 yaşındaki güzel modelin, mutfakta çıplak olarak makarna yaparken çektirdiği fotoğrafa yaklaşık 1 saatte 150 bin beğeni geldi. Bu alanda belkide bu bir rekor olabilir.

Ünlü ve çekici model Hannah Davis’in Mutfaktaki Çıplak Pozuna 1 Saatte tam olarak 150 Bin Beğeni Geldi
Amerikalı güzel model Hannah Davis, Maxim Dergisi‘nin mart sayısı için çekimlere başladı. Güzeller güzeli modelin mutfakta çırılçıplak bir şekilde makarna yaparken çektirdiği fotoğraf, 1 saat içinde 150 bin kişi tarafından beğenildi.

Yaşadığı İlişki sayesinde Zirveye Yerleşti
Hannah Davis, en yakın rakibi Kate Upton’ın kötü özel hayatı nedeniyle moda dünyasındaki önemini kaybetmesi üzerine tam anlamıyla yükselişe geçti ve Kate Upton’ın önüne geçti diyebiliriz. Ünlü model, ünlü beyzbolcu Derek Jeter’la yaşadığı muhteşem ilişki sayesinde tam anlamıyla şöhretinin zirvesine çıktı.

hannah-davis-kimdir_1

hannah-davis-kimdir_2

hannah-davis-kimdir_3

hannah-davis-kimdir_4

hannah-davis-kimdir_4

hannah-davis-kimdir_5

Amerikalı güzel model, çekimlerde sevgilisi Derek Jeter’ın kendisine armağan ettiği büyük taşlı nişan yüzüğünü çıkarmadığı görüldü. Hannah Davis, dergiye verdiği ayrıntılı röportajda, bir erkekte kendisine pahalı eşyalar alacak paraya değil, ailesine olan bağlılığa önem verdiğini vurguladı. Hannah Davis “Beni parayla satın alınabilecek eşyalar etkiler mi? Tabiki etkilemez. Ben yanımda, ailesini hayatının en önemli varlığı olarak gören birini istiyorum” dedi.

İlk başlarda ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı seçen ünlü çift, daha sonra nişanlandıklarını açıklayarak işi tamamen resmiyete dökmüştü. Hannah Davis, ilişkilerinin ilk zamanlarında ki bu gizlilikle alakalı olarak “Ben hayatımı herkesle paylaşabilirim. Ancak özel ilişkim buna asla dahil değildir. Bu gizlilik ikimizin ortak kararıydı” diye konuştu.

Hannah Davis Kimdir?
Hannah Davis, 5 Mayıs 1990 tarihinde Amerika’nın Virgin Adaları’nda dünyaya geldi. Karayip Denizinde bulunan ABD’ye bağlı adalar topluluğu olan Virgin Adalarında Saint Thomas şehrinde doğdu ve büyüdü. Hannah Davis beslenme ve sağlık psikolojisi üzerine eğitim gördü. Hannah, sekiz yaşına geldiğinde Karayip Ulusal tenis takımında şampiyon olma başarısını gösterdi. Ve Virgin Adaları Milli Voleybol Takımında uzun süre oynadı. 14 yaşında keşfedilip modellik hayatına başladı. New York’ta uzun süre modellik eğitimi aldı. Hannah, New York’ta bulunan “Miami Marilyn” ajansıyla uzun süredir çalışmaktadır. 2006 senesinde Ralph Lauren, Blue Label, 2008 yılında Betsey Johnson, L’Wren Scott, Tracy Reese, 2009 yılında Nanette Lepore için modellik çalışmaları yaptı. 2006 Haziran ayında İtalyan ‘D’ dergisi ve 2009 yılında Meksika Elle dergisinin kapak kızı olmayı başardı.

Hannah Davis’in doğum tarihi : 05.Mayıs.1990
Hannah Davis kaç yaşında : 26
Hannah Davis’in kilosu:50 kg
Hannah Davis’in Boyu : 1.75
Hannah Davis ‘in Burcu : Boğa
Hannah Davis ‘in Mesleği : Model
Hannah Davis doğum yeri : Virgin Adaları, ABD
Hannah Davis 1.75 boyunda 90-60-90/50 kilo ve yeşil gözlüdür.

Hannah Davis Fotoğrafları:
hannah-davis-kimdir_11

hannah-davis-kimdir_22

hannah-davis-kimdir_33

hannah-davis-kimdir_44

Swimsuit 2014: New Jersey Hannah Davis NJ, USA 9/7/2013 X156875 TK3 Credit: Ben Watts

Swimsuit 2014: New Jersey Hannah Davis NJ, USA 9/7/2013 X156875 TK3 Credit: Ben Watts
hannah-davis-kimdir_77

hannah-davis-kimdir_88

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.