Evli ve Öfkeli 21. Bölüm

Atv ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Evli ve Öfkeli 21. bölüm fragmanı izle

Evli ve Öfkeli yeni bölüm fragmanında bakalım neler olacak. Evli ve Öfkeli son bölüm olaylı pilav günü yaşanacak. Tarık Sönmez bakalım ne yapacak? Mine ile Cenk arasında neler oluyor? Evli ve Öfkeli dizisi tüyolarını haberimizde okuyabilirsiniz.

Evli ve Öfkeli 21. Bölüm fragmanında bakalım neler olacak? ATV ekranlarının sevilen dizisi Evli ve Öfkeli’de yine işler tamamen karışıyor. Dilek Tarık’a bir mektup yazmıştır. Dilek’in yazdığı bu mektubu İbrahim tamamen yanlış anlar ve Dilek’e aşk mektubu yazacaktır. Merakla beklenen Evli ve Öfkeli 21.bölüm fragmanında neler olacak? Tarık kendi evinde harika bir parti verir. Evli ve Öfkeli 20. bölümde Dilek’in başı her zaman ki gibi derde girer. Evli ve Öfkeli son bölümde pilav günü yapılıyor.

Evli ve Öfkeli 21. Bölüm Fragmanı İzle

Atv ekranlarının fenomen dizisi Evli ve Öfkeli izleyenlerinin ekranlarına yine oldukça iddialı bir bölümle geldi. ATV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli’nin bu akşam yayınlanan bölümünde yine eğlenceli anlar yaşandı. İşte Evli ve Öfkeli 20. bölüm ve ayrıntıları.

Evli ve Öfkeli 20. bölümüyle izleyicilerinin karşısına yine heyecan dolu bir bölümle geldi. ATV’nin beğenilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli’nin bu akşam yayınlanan bölümünde inanılmaz olaylar oldu. Yine ortalık fena halde karıştı İşte Evli ve Öfkeli yeni bölüm ve ayrıntılar.

EVLİ Ve ÖFKELİ 20.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Evli ve Öfkeli 20. Bölüm Özeti
Mine, Cenk ve babaannesinin ani bir şekilde gelmesiyle oldukça zor durumda kalıyor. Ahmet, planı tıkır tıkır işlediği için oldukça memnun. Dilek’in Tarık’a yazdığı mektubu kendi üzerine alınan İbrahim, Dilek’e aşk mektubu yazacaktır. Mektubu okuyan Dilek, Tarık’ın haklı oluşu karşısında kendini kötü oldukça hisseder; mektupta yazılanlardan Tarık’ın asla haberi olmamalıdır. Eski günlerine dönme uğraşı veren Tarık evinde harika bir parti verir ancak hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sevda ile arası bozuk olan Engin ise Dilek’te yaşamaktadır. Dilek ise iyi niyetinden dolayı yine başına bela almak üzeredir. Gündemde ise kızların mezun oldukları lisenin pilav günü yer alıyor, İbrahim’in yazdığı aşk mektubu pilav gününe adeta bomba gibi düşerken Seray geçmişte canlarını yakan insanlarla hesaplaşmanın peşindedir. Esra ve Dilek’in konuşmasını duyan Murat için ise tam anlamıyla yeni bir dönem başlamaktadır.

Dilek, Seray, Esra ve Mine. Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! intikam için bir araya gelen ‘ilk eşler kulübünün’ dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.