Ev Gezmesi – İzle

Emin olun hiçbir ev gezmesi bu kadar eğlenceli olmamıştır.

Güzeller güzeli sunucu Gizem Hatipoğlu, Ev Gezmesi programı ile hafta içi her gün eğlenceli ve kıpır kıpır sunumuyla ünlü isimlerin kapısını çalacak ve onlara misafir olacak. Ünlü isimlerin doğal ev halleri, en doğal şekliyle ekranlara gelecek.

Magazin dünyasının yıldız isimlerinin harika evlerine konuk olmaya hazır mısınız? Hiçbir ev gezmesi bu kadar eğlenceli ve samimi olmamıştı. Güzel sunucu Gizem Hatipoğlu, hafta içi her gün eğlenceli ve kıpır kıpır sunumuyla ünlü isimlere misafir olmaya hazırlanıyor. Hayranı olduğunuz isimlerin ev halleri, en doğal şekliyle Kanal D ekranlarına geliyor.

Hayranı olduğunuz ünlü isimler mutfakta ne kadar başarılı? Evlerinde en sevdikleri yer neresi? Misafirlerine nasıl ev sahipliği yapıyorlar? Vazgeçemedikleri uğurlu eşyaları ve olmazsa olmazları neler?

Sürprizlerin hiç eksik olmadığı, her anı keyifle ve heyecanla geçecek “Ev Gezmesi” yeni televizyon alışkanlığınız olacak.

Ev Gezmesi Fragman – İzle

Ev Gezmesi Fragman 2 – İzle

Ev Gezmesi Ne Zaman Başlıyor?
Gizem Hatipoğlu ile “Ev Gezmesi” 29 Şubat Pazartesi’den itibaren hafta içi hergün Kanal D ekranlarında olacak.

Gizem Hatipoğlu Kimdir?
Güzel sunucu ve Gizem Hatipoğlu Ev Gezmesi’ne çıkıyor Kanal D’de yeni bir gündüz programı başlıyor.

Ev Gezmesi isimli programı Gizem Hatipoğlu sunacak. 29 Şubat Pazartesi günü saat 11.00’de ekranlarda olacak olan Ev Gezmesi hafta içi her gün ekrana gelecek. Gizem Hatipoğlu Ev Gezmesi’nde ünlü isimlerin evlerine konuk olacak. Ev Gezmesi programında ünlülerin ev halleri ekranlara gelecek. Kanal D ekranlarının yepyeni magazin ve dekorasyon programı Ev Gezmesi’nin sunuculuğu yapan Gizem Hatipoğlu kimdir nereli ve kaç yaşında?

Fenomen yarışma Survivor’dan önce yine Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Var Mısın Yok Musun? adlı yarışmada yarışan Gizem Hatipoğlu, kutusunda 40.000 TL ve 500.000 TL ile karşı karşıya kalıp verilen teklif olan 135.000 TL’yi alarak Hamdi Bey’in teklifini kabul edip yarışmadan çekilmişti.

Türkiye’nin en güzel sunucuları arasında yer almayı başaran Gizem Hatipoğlu, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlenmiş olduğu Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında tam anlamıyla yıldızı parlayan Gizem Hatipoğlu, yine aynı yarışmada yarışan Hakan Hatipoğlu ile evlendi. 1988 doğumlu olan Gizem Hatipoğlu, günümüz yılına (2016) göre 28 yaşındadır. Ayrıca Gizem Hatipoğlu evlenmeden önceki soyadı olan Gizem Akın olarak da tanınmaktadır.

24 Temmuzda Hakan Hatiopoğlu ile dünya evine giren güzel sunucu Gizem Hatipoğlu, kısa bir süre magazin programı sunuculuğu yapmıştır.

loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


  1. Kourtney

    Thanks for listing me and I like your suggestion. My town (Atlanta) may not be tou27sm&#8r1i;s top 10 destination but there are some good things to do and see that I always tell folks about – might as well put it on digital paper! I have this down now on my to-write list. Cheers!

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.