Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. Bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. bölüm fragmanı nihayet yayınladı ve yer yerinde oynadı.

Atv ekranlarında Salı akşamı son bölümü ile ekranlara gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. yeni bölüm fragmanı da izleyicisiyle buluştu. Heyecan, aşk ve entrika dolu yepyeni bir bölüm ile ekranlara gelecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü yine tam anlamıyla nefes kesti. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve son bölümünde yaşanan heyecan dolu gelişmeler.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. bölüm fragmanı  – İzle
Yayınlandığı ilk bölümden bu yana büyük bir çıkış yakalayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümü ile yine ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Bakalım Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde ne gibi gelişmeler oldu? Yeni bölümde izleyicileri nasıl sürprizler bekliyor. Ayrıntıları yazımızda okuyabilirsiniz.

Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği başrollerini ise Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı yılın en iddialı yapımlarından biri olan ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni ve heyecanlı bölümleriyle her Salı akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. yeni bölümü 15 Mart 2016 tarihinde ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. Bölüm Fragmanı izle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26. bölümünde masa tamamen dağıldı – İzle
Atv ekranlarının merakla beklenen ve heyecanla takip edilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların bir an olsun bile eksik olmadığı dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26. bölüm dün akşam hayranlarıyla buluştu. Viktor’un ülkeye giriş yapmasıyla Ünal Kaplan’ın masası tamamen dağıldı. Son bölümü ve detaylarını haberimizde okuyabilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26. bölüm tıkla izle

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı bu yılın en iddialı yapımlarından biri olan ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle her Salı akşamı ekrana gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26. son bölümde heyecan doruktaydı. Atv’de ekrana gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.son bölüm ve detaylar haberimizde..

Yayınlandığı ilk bölümden bu yana büyük bir çıkış yakalayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 9.23 izlenme oranı ve 23.15 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 8.18 izlenme oranı ve 20.86 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu. Beş aydır zirveden inmeyen Atv’nin reyting şampiyonu dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da kendi gününde en çok izlenen program oldu.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.