Doğal ve Kalın Kaş Modası

Kaşlar insanların yüz ifadesini belirleyen en önemli unsurlardan biri. Acemice ve yanlış şekillendirilmiş kaşlar kötü sonuçlara sebep olabiliyor. En dikkat edilmesi gereken nokta, kaş alma işlemini bir uzmana yaptırmak.

Son yıllarda incecik kaşların yerini doğal görünümlü ve kalın kaşlar aldı. Ünlü markaların defilelerinde, katolog çekimlerinde, podyumlarda kalın kaşlı modellerin tercih edildiğini görüyoruz. Kaşlarını modaya uyup incelten hanımlar, şimdi gürleştirmek için çeşitli yollar deniyor.

Doktora gidip çeşitli uygulamalar yaptıranlar da var kozmetik ürünlerde gürleştirmeye çalışanlar da doğal yollarla çözümü evde arayanlar da. İnce kaşları gürleştirmek için E vitamin, badem yağı, hint yağı karışımı kullanarak çözüm arayanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Doktora gidenler ise mezoterapi yöntemiyle gür kaşlara kavuşmayı deniyor.

Kozmetik ürünlerle kaşları gürleştirmek için ise çeşitli markaların kaş farı ya da kaş kalemi ürünlerinden kaş renginize uygun olanları alıp kullanabilirsiniz. Küçük makyaj hileleriyle kalın kaşlara sahip olmak hiçte zor değil.

Dünya’da Cara Delevingne kalın kaş modasının öncülerinden. Sizce de bu kaşlar ona çok ayrı bir hava katmıyor mu?
dogal-ve-kalin-kas-modasi_1

dogal-ve-kalin-kas-modasi_2

dogal-ve-kalin-kas-modasi_3

Ülkemizde ise Beren Saat doğal görünümlü kaşlarıyla güzelliğine güzellik katıyor.
dogal-ve-kalin-kas-modasi_4

dogal-ve-kalin-kas-modasi_5

ELİF

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.