Diriliş Ertuğrul 49. Bölüm

Televizyon ekranlarının heyecanla takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 49. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı.

Bakalım Diriliş Ertuğrul’un 49. son bölümünde ne gibi olaylar bizi bekliyor? Ertuğrul, bakalım Gümüştekin’den bir şeyler öğrenebilecek mi? Diriliş Ertuğrul 49. son bölüm ile ilgili tüm detaylar ve bilgiler yazımızda.

Başrollerini yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Serdar Gökhan, Hülya Darcan ve Serdar Deniz gibi ünlü ve başarılı isimlerin paylaştığı Diriliş Ertuğrul son bölüm ile 9 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Trt1 ekranlarında olacak.

Diriliş Ertuğrul 49. Bölüm – Fragman İzle

TRT 1 ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 49. son bölümünde Noyan’ı son anda idamdan kurtaran Saadettin Köpek, öldürmesi için onu Tangut’a teslim ediyor. Fakat Deli Demir ve Sungur Tekin, Noyan’ın peşine düşmüşlerdir. Noyan, bu sayede Saadettin Köpek’in kurduğu tuzaktan son anda paçayı kurtarmıştır. Tangut ise Noyan’ı bir anlık dalgınlık sonucu elinden kaçırmıştır. Tangut Deli Demir’i şehit ettikten sonra Sungur Tekin tarafından acımasız bir şekilde öldürülmüştür. Hayme otağda kayıplara karışan mührün Tangut’un üzerinden bulunması, birçok soruyu da beraberinde getirmiştir. Diğer taraftan Aksakallılar, Ertuğrul’a yeni bir görev vermişlerdir. Obaya geri döndüğünde olanları öğrenen Ertuğrul, annesi ve ağabeyi Gündoğdu ile oldukça büyük bir tartışmanın içine girer. Henüz yaşananların şokunu üzerinden atamayan Ertuğrul, Deli Demir’in ölüm haberiyle tam anlamıyla yıkılmıştır. Ertuğrul artık dayanamaz ve ağabeyi Sungur Tekin ve Artuk Bey ile konuşarak Gümüştekin’le hesaplaşmaya karar vermiştir

Ertuğrul, Gümüştekin’den bir şeyler öğrenebilecek mi? Gümüştekin ile Ertuğrul arasındaki bu büyük tartışma obada nasıl karşılanacaktır? Selcan ve Banu Çiçek’i beraber gören Aytolun’un tepkisi nasıl olacaktır? Bütün bildiklerini Korkut Bey’e anlatan Selcan’ı ne gibi tehlikeler beklemektedir? Banu Çiçek, hangi suçtan dolayı kafesli çadıra atılmıştır? Gündoğdu’nun yeni öğreneceği sırlar onu nasıl etkileyecektir? Ertuğrul, Gümüştekin ve Aytolun’un planlarını anlayacak mı?

Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 49. Bölümde olacak.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.