Çilek Kokusu 19. Bölüm – İzle

Çilek Kokusu 19. yeni bölümü yine heyecanlı ve keyifli

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen dizi Çilek Kokusu yayınlanacak olan 19. yeni bölümü ile Cumartesi akşamına damgasını vuracak. Aşk, komedi ve eğlencenin bir arada yaşandığı Çilek Kokusu dizisi yeni yayınlanacak bölümünde Aslı ve Gonca’nın diyaloglarına şahit olan Volkan bakalım bundan sonra ne yapacak? Merakla beklenen bu soru işaretlerin cevabı bugün akşam ekranlara gelecek olan Çilek Kokusu dizisinin 19. yeni bölümünde yanıtlarını bulacak.

Çilek Kokusu dizisi 19. yeni bölümü – İzle

Televizyon ekranlarının merakla beklenen dizisi Çilek Kokusu 19. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanları geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Bu akşam ekranlara gelecek olan Çilek Kokusu dizisi yeni bölüm için heyecan tam anlamıyla dorukta.

Yapımcılıpını Gold Film‘in, senaristliğini ise Aslı Zengin’in ve yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın üstlendiği fenomen dizinin oyuncu kadrosunda; Yusuf Çim, Demet Özdemir, Ekin Mert Daymaz, Murat Başoğlu, Mahir Günşiray, Mine Tugay ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı Çilek Kokusu dizisi 19. yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00’de Star Tv’de heyecana ve komediye kaldığı yerden devam edecek.

Kariyerinde oldukça ünlü bir pastacı olmayı hayali ile yaşayan genç bir kız ile her gününü umarsızca harcayan zengin ve şımarık bir gencin komik ve eğlenceli aşk hikayesini anlatan Çilek Kokusu dizisi yeni bölüm için heyecan yine tam anlamıyla zirvede.

Çilek Kokusu Dizisi 19. Bölüm Fragman 1

Çilek Kokusu Dizisi 19. Bölüm Fragman 2

Çilek Kokusu 19. Bölüm – İzle

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.