Body ve Korse Modelleri ile Her Zaman Zarif ve İnce Görünün

Body ve Korse modelleri ile kilolu bölgelerinizi ustaca kamufle edebilirsiniz. Vücut orantısını nasıl ayarlarsınız yazımda!

Body ve Korse Modelleri ile Her Zaman Zarif ve İnce Görünün

Body&Korse modelleri, kadınların en çok şikayet ettiği fazla kilolarını toparlamaya ve vücutlarının daha estetik görünmesine yardımcı olur. dikişsiz korse, boy korse gibi birçok çeşidi bulunan bu ürünler, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmıştır. Body modelleri ile birleştirilen korseler sorunlu bölgeleri daha şekilli göstermektedir. Karın bölgesinde sorunu olan kadınlar, korsaj şeklindeki bel korselerini ya da body modellerini tercih etmelidir. Kalça ve basenleri kilolu olan kadınlar şortlu ve yarım korseleri seçmelidir. Sorunlu birçok bölgesi olan kadınlar ise boy korseleri kullanabilirler. En şık ve kullanışlı kadın iç çamaşırı  Korse modellerini ve şekil veren body modellerini ben bonprix’te buldum. Kıyafetlerin altından kesinlikle belli olmayan bu modeller, sizi zarif ve slim gösterecek.

Korseler

 

Korseler

Body&Korse Modelleri Nasıl Seçilir?

Korse modellerini internetten sipariş edecekseniz beden ölçünüzü doğru bir biçimde ölçmek zorundasınız. Bazı kadınlar bol ya da bir beden küçük korseleri seçmeye yönelirler. Fakat bu yanlış bir yönelimdir. Çünkü bol modeller, istenilen fit görünümü ortaya çıkarmakta yeterli olmazlar. Bir beden küçük modeller ise bir süre sonra varis ya da dolaşım bozuklukları gibi problemlere yol açarlar.

Beden ölçünüzü bulmak için öncelikle mezura ile bel, karın ve basen bölgelerinizi ölçmeniz gerekir. Beli 58-62 cm ve basen bölgesi 84-90 cm olan kadınlar 36 bedendir ve S ile gösterilen small beden giyerler. Beli 63-67 cm ve basen bölgesi 86-94 cm olan kadınlar 38 bedendir ve S ile gösterilen small beden giyerler. Beli 68-72 cm ve basen bölgesi 94-100 cm olan kadınlar 40 bedendir ve M ile gösterilen medium beden giyerler. Beli 73-77 cm ve basen bölgesi 100-105 cm olan kadınlar 42 bedendir ve M ile gösterilen medium beden giyerler. Beli 78-82 cm ve basen bölgesi 105-110 cm olan kadınlar 44 bedendir ve L ile gösterilen large beden giyerler. Beli 83-87 cm ve basen bölgesi 110-116 cm olan kadınlar 46 bedendir ve L ile gösterilen large beden giyerler. Bundan sonrası ise XL bedene girmektedir.

Korse yalnızca fazla kiloları değil, vücuttaki deformasyonları da saklar. Korse seçimi yaparken vücut tipinize uygun korseyi seçmeniz gerekir. Armut tipi kadınların, şortlu baldır ve basenleri toparlayan bir model seçmesi gerekir.

Dikdörtgen vücutlu kadınlar, bel ve popo kısmında desteğe ihtiyaçları vardır. Beli ince göstermek için sadece bel korsesi yeterli olacaktır. Popo içinse dolgulu külot kullanabilirler.

Elma tipi vücuda sahip kadınlar, ise göğüs altına kadar çıkan bel korselerini ya da şortlu korseleri kullanarak karın ve bel bölgelerini daha biçimli gösterebilirler. Böylece bel kavisleri de daha çok ortaya çıkacaktır. Body&Korse modelleri modelleri ile her zaman ince görünün. Fiyatları incelemek için bonprix internet sitesini ziyaret edebilirsiniz

body-corse

sekillendirici-ic-elbise

yarim-kollu-citcitli-body

loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


  1. Wikipedia

    As intended by you see, the name an affordable loan goes low profit rate.
    You would probably get a new little new if one
    receive the actual handsome money. http://www.wikipedia.org

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.