Big Brother’ı Kim Kazandı?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve milyonların heyecanla takip ettikleri fenomen yarışma programı Big Brother evinde dün gece final heyecanı yaşandı.

Heyecan ve adrenalin dolu yarışmaların ve saatlerin sonunda Big Brother Türkiye şampiyonu sonunca belli oldu. Big Brother Türkiye’nin ilk sezonunun kazananı kim oldu? Peki Big Brother’in ikincisi kim oldu?

Dünya formatı olan Big Brother Türkiye’nin ilk sezonunun kazanını nihayet belli oldu. Birbirinden iddialı yarışmacıların, finale adını yazdırabilmek ve daha sonrasında ise şampiyon olabilmek için son derece zorlu bir şekilde mücadele etmesi sonucunda nihayet aylardır merakla beklenen Big Brother’in şampiyonu belli oldu

Star Tv’de yayınlanan ve fenomen haline gelen Big Brother’in ilk sezonunun şampiyonu Sinan. Ailesine olan bağlılığı ile bilinen Sinan Aydemir, Big Brother Türkiye’nin ilk sezonunun birincisi ve büyük ödül olan 1 milyon liranın sahibi oldu.

Heyecan dolu Big Brother Türkiye’nin ilk sezonunun finalinde, yüzde altı oy alan ve Big Brother evine ilk veda eden yarışmacı İdil oldu. Bunun yanı sıra İdil, Big Brother Türkiye’de finale kalan ilk yarışmacı olmayı başardı. Yüzde dokuz oy alarak Big Brother Türkiye’ye veda eden ikinci yarışmacı ise, Onur oldu. Böylelikle, Arsel ve Sinan ilk iki sıraya girmeyi başardı. Sevilen yarılmacı Sinan, yarışma boyunca gösterdiği performans ve aldığı oylar sayesinde yakışıklı yarışmacı Arsel’i geride bırakarak Big Brother Türkiye’nin ilk sezonunun şampiyonu oldu.

Halk oylama sonucunda Big Brother Türkiye şampiyonu Sinan, yarışmayı kazanması durumunda ödülünün bir bölümünü arkadaşları ile paylaşacağını ve 2000 adet yardım paketi hazırlayarak memleketi Şırnak’ta dağıtacağını söylemişti. Başarılı yarışmacı Sinan, ödülü sonuna kadar hak ettiğini kanıtlamış oldu. Sinan Türk halkı tarafından oldukça sevildi. Türk adetlerini uygulaması ve ailesine oldukça bağlı olması onun yarışmayı kazanmasında çok etkili oldu.

Sinan Aydemir kimdir?
Big Brtoher Sinan Aydemir, Şırnak’ta dünyaya geldi ve Şırnak’ta yaşamını sağladı. 15 çocuklu oldukça kalabalık bir ailenin oğlu olan Sinan ailesini çok seviyor. Ailesine ve babasına karşı olan bağlılığı ile oldukça dikkat çekiyor. Daha küçük yaşlardan itibaren aile bütçesine katkıda bulunmak için işe girmiş ve zorlu şartlar altında çalışmaya başlamış. Big Brother Türkiye yarışmasına katılmak için yaklaşık üç gün boyunca bir tırın içinde oldukça zorlu bir yolculuk yapmış. Son derece mütevazi ve sempatik hareketleri ile dikkat çeken Sinan, ailesinin tamamını bir araya getirme niyeti ile katıldığı Big Brother Türkiye yarışmasının ilk sezonunun şampiyonu oldu ve büyük ödül 1 milyon kazandı. Tebrikler Sinan.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.