Aslı Enver Saç Modelleri

Özellikle bayanlar için yazı yazmaya karar verdik. Bir çok kadında olduğu gibi Aslı Enver de sabit bir saç modeli ve saç rengi ile asla yetinmiyor.

Aslı Enver’in saç modellerine incelediğimizde genel de uzun saç modellerinde dalgalı saç şeklini kullandığını görüyoruz. Bazı insanlar uzun saç modeli Aslı Enver’e yakıştığını söyleseler de aslında orta uzunlukta bob saç modeli daha yakıştığını göreceksiniz. Aslı Enver’in yüz şekline uygun olan orta uzunlukta bob saç şekli güzel sanatçıya daha bir hava kattığı kesin. Ayrıca uzun dalgalı saç modeli ile Aslı Enver daha kısa gözükmektedir. Aslı Enver’e uzun dalgalı saç modeli yerine uzun kahküllü saç stili daha fazla yakışmaktadır.

Aslı Enver Saç Rengi Nedir?
Aslı Enver’in saç rengi nedir? sorusuna cevap arayan bayanlara net bir cevap vermek mümkün değil tabiki. Devamlı saç rengini değiştiren Aslı Enver genellikle koy sarı renkle krema tonu karışımı saç rengini çok kullandığını söyleyebiliriz. Her ne kadar siyah saç rengi çok kullanmasa bile siyah saç renginin Aslı Enver’e çok yakışacağını düşünüyoruz. Aslı Enver, saç rengi olarak çoğunlukla küllü sarı ve küllü kumralı tercih ediyor. Gerçekten çok doğal görünen bir saç rengi olan küllü saç renkleri Aslı Enver’e çok yakışıyor.

İşte karşınızda Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver kısa saç modeli
Uzun seneler kahküllü ve uzun saçları tercih eden Aslı Enver bir anda karşımıza kısa saç modeli ile çıkıverdi. Kendisine her tarz oldukça yakışıyor tabi ancak bize soracak olursanız kahküllü uzun saçlardan vazgeçmesin diyoruz.

Aslı Enver Saç Modelleri
Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver kahküllü saç modeli
Kendisine en çok yakıştırdığımız saç modelleri arasında kesinlikle kahküllü saç modelleri var. Yukarıda bahsettiğimiz gibi uzun yıllar bu modeli kullandı. Belki de bu kadar beğenmemizin ve diğer saç modellerini yadırgamamızın nedeni artık bu saç modelini kendisi ile özdeşleştirdiğimiz için.

Aslı Enver Saç Modelleri
Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver toplu saç modeli
Sırada Aslı Enver’in saç modelleri arasından toplu saç modelleri var.

Aslı Enver Saç Modelleri
Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver Kimdir?
Gerçek adı Aslıay Enver olan güzel oyuncu, 10 Mayıs 1984’te Londra’da dünyaya geldi. 12 yaşında ailesi ile birlikte Türkiye’ye yerleşen Aslı Enver, Pera Güzel Sanatlar Lisesi‘nden mezun oldu ve sonrasında Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü başarıyla bitirdi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kavak Yelleri isimli dizide 4 yıl boyunca başarılı bir oyunculuk sergiledi ve dikkatleri üzerine çekti. Sonrasında bir çok dizi, film ve reklam filmlerinde başarıyla oynamaya devam etti. Aslı Enver Murat Boz ile son zamanlarda ilişki yaşıyor.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.