Aile İşi – İzle

Aile işi oyuncu kadrosu nihayet belli oldu. ATV’nin yeni Aile İşi Komedi Dizisi oyuncuları, kim hangi rolde yazımızda.

Aile İşi Oyuncuları Kimler? Aile İşi Oyuncu Kadrosu Açıklandı. ATV ekranlarının yeni dizisi Aile İşi Kadrosu belli oldu. Merakla beklenen Aile İşi dizisi oyuncuları nihayet açıklandı. İşte Aile İşi dizisi konusu ve oyuncuları.

İşte Aile İşi dizinde oynayacak oyuncular. ATV’nin yeni dizisi Aile İşi seyirci karşısına çıkmak için artık gün sayıyor. Bakalım, Aile İşi oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor? Aile İşi senaryosu ve karakterleri nasıl olacak? Merakla beklenen Aile İşi oyuncuları ve konusu ile ilgili bütün detaylar yazımızda.

Televizyon ekranlarının yeni aile dizisi için geri sayım başladı. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Aile İşi zengin oyuncu kadrosu ve oldukça sağlam senaryosu ile kalbinizi çalmayı başaracak gibi. Güzel Köylü, Kocamın Ailesi gibi başarılı yapımların ekrana veda etmesiyle beraber oluşan boşluğu kapatmayı amaçlıyor. NTC Medya tarafından hazırlanan Aile İşi dizisinin Şubat ayında seyirciyle buluşması planlanıyor.

Özgür Evren Heptürk tarafından senaryosu yazılan yapımın yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Jale Atabey üstleniyor. Aile İşi oyuncu kadrosunu detaylandırdığımızda ise Hasibe Eren, Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Murat Akkoyun ve Pelin Akil gibi usta ve başarılı isimleri görüyoruz. Ayrıca, son zamanların popüler sanatçısı Can Bonomo’da ilk kez bu dizi ile oyunculuk deneyimi yaşayacak. Hatırlanacağı gibi Sıdıka dizisinde anne ve kızı canlandıran Hasibe Eren ile Füsun Demirel adeta milyonları ekran başına kilitlemişti. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen unutulamayan dizinin en önemli etkenleri oyuncuları olmuştu. Aile İşi’nde yeniden buluşan oyuncuların aynı başarıyı tekrar yakalaması bekleniyor. Diğer yandan bir süredir ekranda görmediğimiz Ufuk Özkan’ı da tekrar izleme fırsatımız olacak. Merakla beklenen dizinin konusu ise yediden yetmişe her kesimi kucaklayacak türde olacak. İstanbul’un eski mahallerinde hayatını sürdüren insanların hikayesini izleyeceğiz. Arasıra duygusal sahnelerinde yaşanacağı yapımda genel olarak eğlenceye ağırlık verilecek. Ayrıca, aileleri birbirine karşı olmasına rağmen aşklarından asla vazgeçmeyen çiftlerimiz olacak. Ekranlardaki klasik yakışıklı ve güzel aktör algısının yıkılması ve gerçek insanların senaryoya taşınması gibi bir amaç benimsenmiştir. Oyuncu kadrosu da bu şekilde dizayn edilen Aile İşi uzun soluklu bir yapım olmaya aday olacak gibi görülüyor.

Ünlü yönetmen Jale Atabey’in yönetmenliğini ve Özgür Evren Heptürk’ün senaristliğini yaptığı komedi dizisi Aile İşi ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Aile İşi dizisi tanıtım fragmanı yazımızda.

Jale Atabey’in yönetmenliğini, Özgür Evren Heptürk’ün senaristliğini üstlendiği, başrollerinde ise Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu, Pelin Akil ve Can Bonomo’nun yer aldığı Aile İşi, ATV ekranlarında yayınlanacak.

Son zamanlarda Kırgın Çiçekler dizisinin yapımcılığını üstlenen NTC Medya bomba bir projeye imza atıyor. Dizinin ismi ”Aile İşi” olarak belirlendi. Dizinin başrol oyuncuları da belli oldu. Dizinin başrollerinde Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu ve Can Bonomo rol alacak.

Dizinin yönetmenliğini ise Avrupa Yakası ve Yalan Dünya’da yönetmenlik yapan Jale Atabey üstleniyor.

Aile İşi – Fragman İzle

Pelin Akil Kimdir?
Pelin Akil 17 Nisan 1986 tarihinde İstanbulda dünyaya geldi. Boyu 1.72 kilosuda 58’dir. Babası Boşnak annesi ise Makedon göçmenidir. İstanbul Üniversitesi Müzikal bölümünü 2 sene okuduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir.

Can Bonomo Kimdir?
Sefarad Yahudisi bir ailenin çocuğu olan Can Bonomo, müziğe sekiz yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca devam ettirdiği müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümünde okudu.

Ufuk Özkan Kimdir?
Ufuk Özkan, 27 Eylül 1975 tarihinde gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak Almanya’nın Seeheim-Jugenheim şehrinde dünyaya gelen tiyatro ve sinema oyuncusudur. Ailesi Samsun’dan Almanya’ya göç etmiştir. Bir süre gurbette yaşayan Ufuk Özkan daha sonra yurda kesin dönüş yapmıştır. Genç yaşta tiyatroya gönül veren oyuncu önce Samsun Belediye Konservatuarında tiyatro eğitimini aldıktan sonra 2001 yılında İstanbul Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.