31 Ekim Cumartesi 2015 Günlük Burç Yorumları

31 Ekim Cumartesi 2015 Günlük Burç Yorumları, bakalım bugün burçlar sizin için neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bakalım bugün sizin için neler olacak?

Koç Burcu – 21 Mart – 20 Nisan
Geçmişte bıraktığınız biri yeniden karşınıza çıkabilir ve aklınızı karıştırabilir. Anılarınızı tazeleyeceksiniz ve arzularınızın bu yönde olmadığını geçte olsa anlayacaksınız.

Boğa Burcu – 21 Nisan – 21 Mayıs
Daha anlayışlı davranmasını beklediğiniz arkadaşlarınız var ancak onlarla küçük bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız diyalogların olumlu sonuçları olması mümkün.

İkizler Burcu – 22 Mayıs – 21 Haziran
İlişkinizde ki tatsızlık bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Çözüm size değil, onun sizi anlamasına bağlı gibi de görünse bile, son günlerde ondan gelecek anlayış belirtilerini değerlendirmenizde fayda var. Geçmişte sizi heyecanlandıran olumlu gelişmeler, bugünlerde tekrar gündeme gelecek. Arkadaşlığa çok bağlısınız, ama bazı durumlarda taviz vermek size zor geliyor.

Yengeç Burcu – 22 Haziran-22 Temmuz
Biraz tutumlu oluşunuzun sizi yanlış anlamalara yol açıyor. Ayağınızı çok sağlam basıyorsunuz, kendi kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz. Böyle devam.

Aslan Burcu – 23 Temmuz – 23 Ağustos
Yıkıcı olmaktansa, düşüncelerinizi daha uygun bir ortama ertelemelisiniz. Açık sözlü olma özelliğinizi bazı durumlarda, bu özelliğin sınırlarını zorlayarak gösteriyorsunuz.

Başak Burcu – 24 Ağustos – 22 Eylül
Bugün daha duyarlı, hayal gücü oldukça yüksek, kolay etkilenen ve başka insanlara hoş gözüken bir görünüme sahipsiniz. Heyecanlı olmanız başarma iştahınızı arttırıyor. Çevrenizdeki insanlarla iletişim kurmanızda fayda var.

Terazi Burcu – 23 Eylül – 23 Ekim
Her şeyin mükemmel gideceği, başarılarla dolu bir gün sizi bekliyor. İş hayatınızda yüklü ödemeler aldıkça bu parayı yeni projelerinize kaynak olarak kullanmalısınız. Aşık olduğunuz kişiyi fazla sahipleniyor olmanız onu sıkıyor.

Akrep Burcu – 24 Ekim – 22 Kasım
Maddi konularda oldukça korkaksınız bugün. Bu konuda yaşanmış bazı kötü deneyimlerin etkisi olabilir bu korkaklık. Yakında şehir dışına çıkabilirsiniz.

Yay Burcu – 23 Kasım-21 Aralık
Mensubu olduğunuz bir yerin tutarsızlıkları sizi oldukça bıktırdı. Bir arayış içindesiniz. Diğer yanda gereksiz bir şekilde de vicdan yapmaya başladınız. Bağlantınızı kesmemeniz durumunda çok kısa zamanda bunun zararlarını fazlasıyla göreceksiniz.

Oğlak Burcu 21 Aralık – 20 Ocak
Çok yakın bir dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vermeniz gerekiyor. Maddi idarede yetkin olmanız ve cömertliğiniz, sizi dostlarınız arasında para konularında da aranılan insan yapacaktır.

Kova Burcu – 21 Ocak – 18 Şubat
Yapmak istediğiniz işler ile başkalarının istekleri arasında sıkışıp kaldınız bugün. Bugünlerde beklentilerinizle ilgili doğru tercihler yapmanız gerekiyor.

Balık Burcu – 19 Şubat – 20 Mart
Sizden hem iş konusunda hem de özel sorunlarla ilgili destek olmanız bekleniyor. Bir iş arkadaşınızın enteresan kişiliğini bugün fark edeceksiniz ve hayretler içinde kalacaksınız. Bu, ona karşı bazı önyargılara neden olacaktır.

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle. Gününüz aydın olsun. Cem Adrian & Melis Danişmend – Yalnızlık

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.