23 Ekim Cuma 2015 Günlük Burç Yorumları

23 Ekim Cuma 2015 Günlük Burç Yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bakalım bugün sizin için neler olacak?

Koç Burcu – 21 Mart – 20 Nisan
Yanlış kişilere sert tepkiler vermeyin, size bağlanan umutları boşa çıkarmayın. Üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile, bu yüzden büyük problem gibi görüyorsunuz.

Boğa Burcu – 21 Nisan – 21 Mayıs
İlişkinizi daha iyi bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Partnerinize karşı sergilediğiniz asi davranışlar ilişkiniz açısından yıkıcı olabilir. Ofiste sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza sebep oluyor. Ancak endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz.

İkizler Burcu – 22 Mayıs – 21 Haziran
Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için çevrenizdeki insanlarla tartışmalar yaşayacaksınız. Bilinç altınız tamamen maddi kaygılarla dolu. Sorunlarınızı gidermek için birilerine güvenmelisiniz. Aşk hayatınız birden bire renkleniyor.

Yengeç Burcu – 22 Haziran-22 Temmuz
Bugün çeşitli olaylar üzerinizde huzursuzluk yaratacaktır. Ofiste yolunda gitmediğini düşündüğünüz olaylar yüzünden kuruntu yapabilirsiniz. Güvendiğiniz arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeniz oldukça doğru olacaktır.

Aslan Burcu – 23 Temmuz – 23 Ağustos
Kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlar sizi çok etkiliyor. Bu olay elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıplar gibi görmenize sebep oluyor. Yeni tanışmalar yepyeni umutlara çağrı yapabilir, biraz cesaretli olun.

Başak Burcu – 24 Ağustos – 22 Eylül
Arkadaşlarınızla aranızda ufak tefek sürtüşmeler yaşanabilir. Eski sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Fakat sizin uzlaşmacı tavrınız, insanların olayı büyütmesinin önüne geçebilir. Onların birbirlerine saygılı olmasını sağlayın.

Terazi Burcu – 23 Eylül – 23 Ekim
Aşk hayatınız çok zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak partnerinizle samimiyet beklentileriniz olacak. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı zorlaştırıyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri sevinçle ve başarıyla bitiriyorsunuz. Artık insanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.

Akrep Burcu – 24 Ekim – 22 Kasım
Araştırma arzunuz o kadar yoğunlaştı ki, gözünüz çevrenizde gelişen güzel olayları bile görmüyor. Hislerinize karşılık verecek insanı bulmanız oldukça zor gibi görünüyor. Harcamalarınıza artık sınır getirmeniz gerekiyor.

Yay Burcu – 23 Kasım-21 Aralık
Bugün, maddi sorunlarınızı çözecek ve her şeyi rayına sokacaksınız. Maddi açıdan bir iyileşme beklentisi içerisinde olduğunuz bu günlerde bir dostunuzun size borcunu geciktirmesi ile de sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 21 Aralık – 20 Ocak
Birleşmeniz pek mümkün görünmeyen biriyle çok fazla ilgilisiniz. Bu ilginizi dağıtmanız gerekecektir. Duygusal hayatınızda ki karmaşıklık, sakıncalı alanlara yöneltebiliyor sizi.

Kova Burcu – 21 Ocak – 18 Şubat
Sizi yeni ve güzel bir iş bekliyor. Bu sayede hayatla yeniden tanışacaksınız. Bugün yarın alabilirsiniz bu güzel haberi. Maalesef kalıcı değilsiniz. Siz o işi bir basamak gibi göreceksiniz. Daha geniş ve büyük idealleriniz, beklentileriniz var.

Balık Burcu – 19 Şubat – 20 Mart
Bazı konularda çekindiğiniz ilişkilerde, yüzünüzü kızartacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saçma bir para tartışması, önümüzdeki günlerde sizi birçok konuda haklı çıkartacaktır.

loading...

0 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.