2016 Tayt Kombinleri

Gerek yaz gerekse de kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan taytlar, 2016 kış sezonunda da kadınların vazgeçmediği giyim ürünleri arasında ki yerini alıyor.

Soğuk havaların kendisini hissettirmeye başlaması ile birlikte kadınlar yaz mevsiminde giydikleri ince taytları dolaplarına kaldırarak 2016 kışlık tayt modelleri arasından yaptıkları tercihler ile kışlık tayt kombinlerini tamamlıyorlar.

Giyildiğinde rahat hissettirmesi ve bacaklarınızı sararak kış soğuklarında üşümemenizi sağlaması kış aylarında da bayanların tayt kombinlerini tercih etmelerini sağlıyor. Bakalım 2016 kışlık tayt kombinleri nasıl olacak?

Kış aylarında kadınların genel olarak kışlık tayt pantolon modellerini tercih ettiğini bilsekte, triko tayt modelleri de soğuk günlerde kadınların kurtarıcısı oluyor. Zira tayt üzerine giyilen uzun ve zarif kazaklarda basenlerinizin gizlenmesini sağlarken dışarıda daha rahat hareket etmenizi sağlamaktadır. Kışlık tayt modelleri 2016 modası arasında en çok tercih edilecek model ise kışlık deri tayt modelleri olacağı kesin. Kışlık deri tayt modelleri içinde tüylü yapısı ile bacaklarınızı sararak sıcak tutarken dışarıdan da rüzgarı keserek sizi soğuk havanın etkisinden koruyacaktır.

Bu yıl kışlık tayt modelleri ve fiyatlarını değerlendirdiğimizde ise taytların markalarına göre ve kumaş kalitesine göre fiyatlarının farklılık gösterdiğini görmekteyiz. Penti gibi seçkin firmalarında arasında bulunduğu markaların ortalama fiyatları ise 10 TL ile 100 TL arasında modellerine göre farklılık gösteriyor. Dayanıklılığı ve kalitesi ile kadınların sıklıkla alışveriş yaptıkları penti tayt modelleri 2016 yılında oldukça iddaalı ve bayanların tercihi olacağı gibi görünüyor.

Kış aylarında en çok tercih edilen parçalardan biri olan taytlar bir çok parça ile kombinlenebilir. Fakat doğru tayt kombinlerini oluşturmak için hem fiziğinizin farkında olmalı hem de taytların hangi parça ile uyumlu olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Genelde tayt kombinleri aceleniz varken, spor görünmek istediğinizde, rahat hareket etmek istediğiniz mekanlarda sizlerin kurtarıcısı olabilir. Dolabınızda kesinlikle zevkinize uygun tayt modellerinden birer adet bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Desenli taytlar, düz sade taytlar, çizgili taytlar, deri taytlar bir çok farklı şekilde kombinlenebilmektedir.

2016 Kış Tayt Kombinleri

Taytları kombinlemek için tabiki bir çok seçenek bulunuyor. Dilerseniz sizler için hazırladığımız 2016 kış sezonuna damga vuracak tayt kombinlerine biz göz atabilirsiniz. Fotoğraflı ve detaylı olarak bu güzel tayt kombini seçenekleri inceleyeceğiz.

Desenli Taytlarla Kombinler
Dolabınızda eğer desenli taytlar bulunduruyorsanız sizlerle paylaşacağımız kombinleri model alabilirsiniz. Bu güzel taytlar her türlü stile uygun olacaktır. Çiçekli, geometrik gibi farklı desenlerde seçilmiş taytlarla yapılmış kombinlere bir göz atalım.

2016 Tayt Kombinleri
2016 Tayt Kombinleri
2016 Tayt Kombinleri
2016 Tayt Kombinleri

Düz Renk Siyah Taytlarla Kombinler
Düz siyah taytlarla arzuladığınız tarza ulaşmanız tabiki mümkün. Üstüne giyeceğiniz farklı kıyafetler ve akseasuar tercihinizle şık ve zarif olabilir aynı zamanda başka bir kombinle rahatlıkla ve spor olabilirsiniz.
2016-tayt-kombinleri_3

2016-tayt-kombinleri_4

Çizgili Taytlarla Kombinler
Çizgili taytları giymek isterseniz sizler için çok farklı ve muhteşem önerilerimiz var. Canlı bir kombin oluşturabileceğiniz gibi siyah beyaz çizgili bir taytla daha sade bir kombinde elde edebilirsiniz.
2016-tayt-kombinleri_5

2016-tayt-kombinleri_6

Deri Taytlarla Kombinler
Deri taytlarla da klasiğin dışına çıkmak isteyen ve aynı zamanda zerafet ve ortamına seksilik katmak isteyen kadınlara kombinlen hazırlanabilir. İşte deri taytlarla hazırlanmış, her ortama ve zevke uygun kombinler.
2016-tayt-kombinleri_7

2016-tayt-kombinleri_8

Deaux Tell Ivory and Black Sweater Top
Deaux Tell Ivory and Black Sweater Top
loading...

1 Comment Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


  1. Moda

    Birbirinden güzel kombinler var, kombin önerileri için teşekkür ederim.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.