2016 Pelerin Modası

Kıyafetlerini gizlemekten hoşlanmayan kadınlar için kurtarıcı pelerinler 2016 kışında oldukça moda. Pelerinler yeni sezonda kesinlikle her gardropta yerini almalı.

Kış aylarının kendisini hissettirmeye başladığı şu günlerde kış modasının yakın takipçisi olan kadınlar için içinizi ısıtacak trend bir model önerisi; Pelerinler. Geçtiğimiz kış mevsiminde kullanıılmaya başlayan ama daha az gördüğümüz pelerinler, bu yıl kendini henüz Ekim ayının başlarında göstermeye başladı, hem de trend olacağını bilerek ve daha güvenli adımlarla!

2016 Pelerin Modası

Özellikle bordo renk pelerinler bu kışa damgasını vuracak gibi görünüyor. Kış aylarının diyoruz ancak aslında daha kış mevsimine girmeden sezonu alt üst etmek için sabırsızlanan pelerinler, modayı yakından takip eden tüm kadınların şıklığını ve zarifliğini ortaya çıkaracak gibi duruyor.

Pelerinler 2016 yılında sokak modasının en değerli parçalarından olacağını şimdiden bize göstermeye başladı. Bu sezon önünü şal şeklinde kapatarak kullanacağınız modellerden, boyun kısmındaki kürk detaylarına kadar her modelden harika pelerinlere rastlamak mümkün olacak. Rengarenk pelerinlerle daha hoş bir görüntü oluşturacağınız kesin.

2016 Pelerin Modası

Bir çok ünlü markanın daha şimdiden raflarında yer ayırmaya başladığı kışın en trend modeli pelerinler, her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmış. Kilolu kadınlarında da rahatlıkla kullanmaktan hoşlandığı ve daha ince görnmelerine neden olan pelerinler adeta bir şıklık sihri. Moda tasarımcıları bu harika parçayı tasarlarken küçük hanımları da unutmamışlar.

2016 Pelerin Modası

2016 yılının sihirli değneklerinden biri olan pelerinleri, şort, etek ve taytlarla kombinlemek harika bir tercih olacaktır. Ayrıca kış aylarının kasvetli görüntüsünü kıyafetleri ile yok etmekten hoşlanan bayanlar için ise pelerinler, 2016 yılında daha da cıvıl cıvıl bir görüntü sergileyecekler.

loading...

6 Comments Yorum Yapmak İçin Tıklayın →


 1. Carlo

  Griffin veya John Wall olabilir. Ama f6nceliği Blake Griffin’e viyrroeum. c7ok zeki bir oyuncu.Gf6rerek oynuyor. Takipe7i ve e7ok iyi bitirici. Tabiki geliştireceği f6zellikler var. Daha gene7. İlerleyen sezonlarda olacak. Clippers’a e7ok uyuyor. Gordon’la e7ok iyi işlerde başarıyolar. Bir sakatlık olmazsa Griffin diyorum. +1056Was this answer helpful?

  Reply
  • Ellen

   You’ve imspsreed us all with that posting!

   Reply (in reply to Carlo)
  • vordruck kündigung für autoversicherung

   I’m not sure about the whole book thing. Short attention spans rule the day.. On Sunday one of our members will be speaking on Separation of Church and state. I was looking for quotes and stuff for the order of service on the UUA Website and found a treasure of just what he needed to know to make it UU. I sent him a link. He is changing his talk. I love books myself, but links work great. Also I have probably shown him the concept of searching that website. How timely that you are thinking about this… i hope the dissertation is going well.

   Reply (in reply to Carlo)
  • blitzkredit erfahrungen

   I'm with you, Quirky… meat is just too awesome to have to give up. But even more important…if you were a vampire you'd have to drink blood instead of…. oh, it's just to frightening to even say out loud!

   Reply (in reply to Carlo)
  • http://www./

   Yay, the grey tights and grey ankle boots combo!! Saw a pair of grey boots on a charity shop just after your mini dress post, and am heading back there tomorrow. Glad to hear you have both shrugged off traditional gender roles; Mr Bossa is the chef in our house (and probably cooks our meals over burning shreds of Heat magazine…!) x

   Reply (in reply to Carlo)
  • car ins Medford, OR

   The squares are cut on the fold and you cut in 2.5″ by 2.5″ to make a perfect square when the fabric is folded, if you were to open your fabric up there would be a 5″ by 2.5″ rectangle. I hope that’s a little more clear.

   Reply (in reply to Carlo)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.